test
ÚvodErotické poviedkySexpoviedky na pokračovanie : RyšavkaNatália kapitola 7 – You want it darker

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta, niekto spomenul premrštené ceny drinkov, dokonca tam nejaká baba pýtala číslo na sexy barmana, ktorý pracuje výhradne v tmavočervenej košeli.. Nič by nenasvedčovalo tomu, čo nasledovalo, ale nepredbiehajme. Liana ma čakala, v malých čiernych a bordových lodičkách. A ja som na ňu zbožne pozerala, vo svojich džínsoch a vanskách, ktoré som si narýchlo nazúvala v chodbe, lebo som nestíhala do taxíka. Cítila som sa fakt nekoketne a trápne. Áno, aj mne sa to stáva a ak áno, nie vždy som dokonalá. Ale aj napriek tomu cítim, že ma chcú jebať. Rovnováha sveta.

„Čauko Nati, len..“ premerala si ma od hlavy až k päte, s pokrčeným obočím. „No toto nemôžeme tak nechať, kamoška moja.. Tam je dresscode.“

DRESSCODE?!

„Dresscode? A to si mi nevedela napísať do správy? Vieš, že by som sa nahodila a všetko a vôbec.. čo ideme na ples, preboha? Alebo baliť snobov, ktorý sa po polnoci váľajú na biliardovom stole a striptérky ich šľahajú po ritiach vňaťou z petržlenu či ako?“ adekvátne som sa rozčúlila, až mi na mojom pehatom dekolte vyskočili červené fľaky a líca mi zalial rumenec. Liana však nemeškala, smiala sa celý čas, čo som jej to rozprávala a pokynula mi rukou. Na vstupe stál vyhadzovač, klasicky. Vyplatila ho a pripol mi náramok. Vstup bol celkom dosť mastný, zazrela som na tabuľke, ale nám vyhadzovač len pokynul rukou a posunul nás nižšie do klubu. Zostúpili sme po schodoch medzi čierne steny a červené podsvietenie. Hej, super, teraz sa určite Liana vyzlečie a povie mi hurá, prekvapko a v momente budem súložiť na neplánovanej swingers. Fantázia veľmi lákavá a pikantná, ale nepozdávalo sa mi to. Na swingers sa predsa dresscode nenosí. Zrazu ma zatiahla do šatne. Bolo tam veľmi tesno a okrem pár kabátov tam nebolo nič, čo by nestálo za pozornosť. Až kým som si nevšimla trčať z plastovej tašky jedného z návštevníkov dlhý, jazdecký bič. V tom sa objavili pohodené latexové rukavice, vojenské čižmy, olej na senzuálne hry…  No áno, ocitla som sa na BDSM party. Neodetá, nepripravená.

vibračné vajíčko

„Toto si oblečieš, fakt, ver mi, bude sa ti to hodiť, celý včerajší večer som rozmýšľala nad tým, čo by sa ti hodilo k tej tvojej nevinnej tváričke, ty sučka..“ pri oslovení sučka mi stiahlo nohy k sebe, vzrušilo ma byť tak nazývaná od takej nádhernej ženy, akou bola Liana. Štíhla, vysoká bruneta s nohami ako z časopisu, navlečená do tých hriešne krátkych čiernych šiat, lodičky zdôrazňovali jej nohy až do neba. Bola nadpozemská, od nej som si oslovenie suka veľmi cenila.. Mohla aj pritvrdiť, mohla mi povedať ešte drsnejšie a ešte škaredšie. Nehnevala by som sa.

Vytiahla z tašky červené, trblietavé šaty. Pôsobili ako minisukňa. Veľmi som sa zháčila, či ma do tohto ide navliekať. Nebola som žiadna hanblivka, ale pri predstave, že by som mala stáť pred toľkými neznámymi nahá, prípadne polonahá ma… zo začiatku zahanbilo, ale potom som sa vzrušila. Objavovala som taje vlastného vnútra každý jeden deň. Navliekla som sa do toho. Pri snahe prevliecť to cez podprsenku sa začala veľmi smiať a rozopla mi ju. Ostala som iba v mojich decentných tangáčoch, bola som rada, že som si ich obliekla. Nie nadlho. Ukázala na ne a dala mi ich dole. Roztiahla mi nohy na lavičke a dôkladne ma skontrolovala. Pár ryšavých chĺpkov, upravený zostrih, ružové pysky a klitoris vo veľkosti hrášku. Dala mi priateľskú pusu na vnútornú stranu stehien a obula ma do lodičiek, podobných jej. Postrapatila mi vlasy, naniesla rúž, dala mi jemnú facku na obe strany líc..

„To aby si sa krásne červenala, broskyňka moja..“ zvodne mi zavrčala do ucha. Naniesla mi olejový parfum na obe zápästia. Parfum sa volal Sukuba – veľmi príznačné. Som pripravená, zhodnotila Liana a popostrčila ma do dverí. V klube to už vrelo.

Muži v latexe sa šplhali popri nohách dominy vo vysokých latexových čižmách, v maskách, ktoré pôsobili, že sa v nich nedá dýchať a dominantné ženy ich sebavedomo a bez hanby bičovali cez zadok a dávali príkazy. Decentný pán v obleku si viedol na reťazi svoju subinku, odetú do decentných, smotanových šiat. Zrazu zastal, niečo jej pošepkal a šaty jej bez upozornenia roztrhal. Stála tam iba v nohavičkách, ktoré boli menšie ako moja dušička, keď som sem šla. Potiahol ju za retiazku na bradavkách. Aj v tom prítmí sa dalo badať, že má viditeľnú erekciu. Vzrušila ma predstava, že by som skončila s nimi dvomi, ona by ma uspokojovala ústami zatiaľ čo on by tlačil svoju tvrdú erekciu do môjho hrdla.. Usmiala som sa na nich, muž mi úsmev opätoval a dievča pozeralo do zeme. Nemalo to povolené – pochopila som. O pravidlách sme sa s mojim Pánom na skúšku už bavili. Nedodržala som ani jedno. Nebol to ten pravý pre mňa a to dievča na proti sa zdalo veľmi šťastné – ach , bodaj by to bol ten pravý pre teba a boli by ste šťastní, pomyslela som si.

„Mojko, k nohe..“ ozvalo sa do decentnej atmosféry, pri sviečkach. Otočila sa a zasmiali sa. Pán jej pobozkal ruku a usadil nás k sebe k stolu. To k nohe bol iba žart, pri nohe mu už sedela iná submisívna slečna a pokojne si priadla pri jeho nohe. Začala ho hladkať medzi nohami, veľmi okázalo začala nadskakovať a krútiť prsiami, ako nedočkavé mačiatko. Ruku jej vsunul pod obojok a pritiahol si jej tvár k svojej. Stačil mu pohľad, díval sa jej z očí do očí a potom ju pohladkal po líci. Spokojne priadla ďalej. Domnievam sa, že sa ju snažil vmestiť do kože, keď sa sama nevedela.

„Ospravedlňujem sa, občas čubka nevie ako sa chovať pred hosťmi,“ podotkol a usmial sa. Nikto sa nepredstavoval, ani ja a Liana. Dalo sa dokonale vyrozumieť, že tu sme si anonymný a môžeme si vymyslieť o sebe, čo len chceme.

„Ja som Diego a toto je moja čubka. Ďalej je tu Robert, ktorý tu dnes prišiel sám. Jeho Pani nebolo dnes dobre, tak dostal špeciálne povolenie na pohyb z vodítka,“ zasmial sa Diego a Robert láskavo ukázal svoj zvonček na obojku. Bolo to veľmi netypické a milé. Liana sa predstavila ako Avril, no a ja… sa volám Cristi.

„Takže Cristi, čo ťa sem privádza? Objavila si sa?“

Diego pritlačil svoju subku o stoličku. Jemne jej priviazal ruky a pritlačil sa na ňu zozadu. Z môjho pohľadu bolo veľmi badateľné, ako sa mu razantne postavil a ako strašne vo vzrušuje to, čo robí. Prikázal jej otvoriť ústa dokorán, na jazyk jej dal štipec na prádlo. Jemne jej dráždil bradavky a potom svoj počin stále zintenzívňoval až kým neboli červené, takmer krvavé. Z jej úst tiekli sliny a dožadovala sa viac.

„Och tak ty chceš viac? Myslíš, že za toto správanie si zaslúžiš viac? Aha, ty nemôžeš hovoriť..“ nahol sa k nej a zašepkal jej do ucha. A v tom do nej vrazil prsty a začal ju penetrovať. Bolo to neuveriteľne vzrušujúce a pritiahlo to naozaj mnoho divákov z rôznych kútov.  Ľudské psy sedeli paničkám pri nohách a neopovažovali sa chytať medzi nohami , páry sa držali za ruky, bola to skrátka skvostné. Subinka sa nebránila, nedovolila si a svoje štíhlo telo sa jej napínalo. V tom Diego vytiahol veľký vibrátor, ktorý vyzeral ako masážny prístroj. Bol to Magic Wand a to bola pre jeho čubku posledná kvapka. Začala sa vzpierať a žiadať ho o orgazmus. On to v žiadnom prípade nedovolil a neustále túto show stupňoval.

„Pozri sa na Cristi, pozri sa na Cristi. Pozri ako ťa obdivuje, ty by si jej chcela pokaziť túto skvelú show?“ hovoril rázne a tak, aby každý počul. Áno, tu som bola Cristie a odo mňa závisel jej malý orgazmus.

„Čo myslíš , Cristie, zaslúži si orgazmus? Bola poslušná?“ spýtal sa ma rázne Diego. Dívala som sa na ňu, ako má slzy v očiach, ako poslušne drží už pár desiatok minút a ako by som chcela jej trápenie ukončiť. Jej telo bolo posiate bičom, hryzancami a štípaním od Diega.

„Áno, Diego, bola poslušná. Dopraj jej, prosím,“ prehovorila som do ticha. Diego sa usmial a žmurkol na mňa.

„Tak, sprav ako ti prikázala Cristie. Poď. Máš to povolené,“ pošepkal jej Diego. Jeho čubku premohla triaška a jeho mocné ruky ju museli zachytiť. Urobila sa, začala nahlas kričať. Bolo to ako keby som ju vyslobodila z nekonečného trápenia a ona konečne dosiahla svojho. Odviazal jej ruky a zvalila sa mu bezmocne do rúk. Bozkával ju a hladkal a objímal, prehodil cez jej nahé strápené telo svoje sako od obleku a na rukách odniesol do súkromia ako zranené vtáčatko. V rohu miestnosti, v diskrétnom prítmí, jej natieral telo krémom a bolo vidieť, že ju počúva. Za ten čas, čo bola pred nami, nepovedala ani slovo, ale v súkromí sa rozrozprávala. Myslím, že mu do detailu líčila svoje vnútorné pocity. V tomto bode som sa cítila, že žiarlim. Tiež by som niečo také chcela zažiť. Možno. Neviem. Bol na to proste len pekný pohľad.. alebo som za tým cítila niečo hlbšie? Ktovie. Liana do mňa ľahko ťukla. Prechádzali sme komplexne celým dungeonom. Na kraji dungeonu stál bar a tam pracovali bežní barmani, medzi nimi aj niečí favorit v červenej košeli. Miešal drinky, vyhadzoval fľašky do vzduchu a zapaľoval bar. Bola to horúca, efektívna show a ľudia v maskách aj bez nich mu tlieskali. Potrebovala som sa napiť.

„Tvoj výraz hovorí o potrebe gin tonicu a to najlepšie hneď teraz priamo z fľaše do hrdla,“ usmial sa na mňa a bez opýtania mi začal miešať drink. Sadla som si na barovú stoličku, potrebovala som sa vydýchať. Bolo to sexy, intímne a potrebovala som vstrebať dojmy. Fakt akútne. Nalial mi a ja som to bez slova prevrhla do seba. Až tak, že sa mi z toho významne postavili bradavky.

„Ty si z komunity?“ spýtala som sa ho okázalo.

„Nie, ja len pracujem. Ako barman, časník, vyhadzovač… keď treba, všetko dokopy. Ale klamal by som, keby som povedal, že sa mi tieto veci nepáčia.“ usmial sa na mňa a miešal drinky ďalším zákazníkom. Kiežby si bol z tejto komunity, kiežby si to chcel. Bol fakt sexy, bol sympatický a dúfala som, že to nebude žiadny fuckboy.

„Vybehneme si na cigu?“ spýtal sa ma a už otáčal v ruke zapaľovačom. Obvykle nefajčím, ale nemohla som odmietnuť tento návrat do reality. Studený vzduch ma prebral. Pripálil mi cigaretu, ktorú predtým vybral z tabatierky a živo sme sa rozprávali. Anonymne o našich životoch.  Že ho môžem volať Jonáš a to je jeho pravé meno. Ja som Cristi, ja nie som Natália. Natália som tam vonku, Natália sedí v kancelárií a stará sa sama o seba. Tu som anonymná Cristie. Bolo to veľmi príjemné a sympatické, ale Liana sa už po mne zháňala. Povedala mi, že už bude musieť ísť, že jej veci môžem vrátiť aj potom. Za ňou stál dva dôvody, prečo sa tak ponáhľala. Diego a jeho čubka stáli za ňou a vo veľmi družnej nálade sa ponáhľali do bytu jedného z účastníkov. Liana si to dnes užije.

„Ale všetko mi popíš a nič nevynechaj, jasné?“ poštuchla som ju a pobozkala na líce. Diego s čubkou sa mi pozdravili taktiež, to bolo prvýkrát, čo som počula jej hlas. Bol jemný a príjemný.

Ako som schádzala dolu po schodoch, v prítmí som zbadala… jeho. Áno. Jeho. Nebola som si z počiatku istá, či je to on. Bol v pozícií v ktorej som ho neočakávala. Bol natiahnutý na škripci a bičovala ho domina. Vysoká, celá v latexe a on tam bol natiahnutý ako podradné nič. Na jeho tele som zbadala červené stopy, medzi nohami sa mu vynímala erekcia. Vzrušovalo ho to. Sklonenú hlavu uprel do miestnosti, stretli sa nám pohľady. Môj pohľad bol plný sklamania, asi som dúfala v niečo viac. Nie, nebol to ten pravý. Na mne si trénoval, inak to bol obyčajný subík… Do hlavy sa mi nahrnula krv, podišla som k domine.

„Smiem si to vyskúšať?“ spýtala som sa jej milo. Očakávala som, že ma odmietne. Máloktorá domina nechala trestať svoju submisívnu polovičku iným človekom. Ona však odstúpila a podala mi jej bič.

„Ak si to ešte nikdy nerobila, tak len šľahni a vynechaj genitálie a tvár. Iba šľahni,“ povedala a odstúpila. Ja som šľahla. Po stehnách. Po bruchu. Po prsiach… všade. Rytmicky a prísne. Nešetrila som ho. Podišla k nemu jeho domina a chytila mu vtáka do ruky a začala ho rytmicky honiť. Mojou úlohou bolo ho biť, ale presne opačným smerom, ako mala ona ruky, aby sme si navzájom neublížili. Či neublížime jemu, to mi bolo jedno..

„Prosím madam, smiem sa spraviť?“ dožadoval sa, zúfalý a na pokraji.

„Popros druhú madam.. ako sa voláš?“

„Madam Cristi ti povoľuje sa spraviť,“ povedala som a hrdosťou sa mi napla hruď. Posledný úder biča po jeho stehne malo za následok masívny výstrek, ktorý dopadol na zem. Zachytili ho reťaze. Jej som vrátila bič, poďakovala za skúsenosť a on ma absolútne nezaujímal. Zašla som si do šatne a vytiahla mobil. Našla som si od neho dve hodiny predtým zmeškané hovory. Zmazať. Zmazať. Pridať na blacklist. Zablokovať.

Tesne nad ránom, pred mojim odchodom som sledovala Jonáša. Dával do poriadku bar. Čistil a rátal kasu.

„Ahoj.. chcela by som sa rozlúčiť.. Už odchádzam,“ pristúpila som k barovému pultu. On mi podsunul lístoček s číslom. Zobrala som si ho do peňaženky.

„Tak sa maj…“ pozdravil sa mi a usmial sa. Zakývala som mu a kráčala som mestom v šere. Bosá, v šatách a vždy sexy. Natália. Cristie. To je jedno.

V tom pri mne zastal taxík. Sedel tam on. Stiahol okienko.

„Čo to malo znamenať akože? Myslíš, že si medzi nami niečo zmenila alebo o čo ti išlo? Vieš čo si spôsobila?“ zvýšil po mne hlas. Necítila som sa bezpečne. Možno som urobila chybu aj ja, možno aj on, dôležité v tejto chvíli bolo však to, že mi to bolo bytostne nepríjemné.

„Zato, že sme spolu šukali a niečím si prešli ešte neznamená, že v tom budeme pokračovať. Nečakala som, že stojíš na tejto strane a že ma budeš takto zavádzať.“

„Ja by som ti to vysvetlil, keby si mi dala možnosť, ale keďže mi veľa možností nedávaš, tak proste.. zbohom.“ Vytiahol okno nahor a zmizol taxíkom do tmy.

Zbohom. A zároveň aj vitaj.

 „Kompletne ma vylízala, zatiaľ čo on ju prášil zozadu a držal na vodítku. Keď to medzi mojimi nohami flákala, tak ju proste capol a vytiahol ho. Ja som s ním nič nemala, to bolo v pravidlách, ani som nechcela, mne stačila tá scéna.. a ozaj, sorry že som ťa takto vytiahla, ale chcela som nech si to vyskúšaš, veď ty si mala vždy rada prekvapenia.. No nič no, idem do vane, pa.“ napísala mi správu Liana, niekedy na obed. Stála som polonahá, iba v tričku pri sporáku a robila som si palacinky. Mala som víťazoslávne chuť na niečo sladké. Mobil mi nepípal a Jonášovi som ešte nič nepísala. Načo? Ja som dnes hlavná hviezda. Prekonala som sa.

Zapla som si notebook a listovala si stránku nejakých aktualít a sociálne siete. Bol tam článok o kontroverznej párty na pozvánku, na ktorej bolo zakázané fotiť a boli tam prominentní ľudia a ja neviem čo ešte. Usmiala som sa. Tak som sa dostala šukať medzi prominentov? Nemala som pocit, že som zmastila nie čiu prominentnú riť. Žeby ten, ktorý mal masku psa a nechal sa šukať do zadku, kým ho fajčil ďalší sub v mase, bol minister? A ten pod ním námestník? Zasmiala som sa. Ono to bolo tak smiešne, že v podstate všetci sme si tam boli anonymný a rovný. A ja? Obyčajná Natália z kancelárie, horlivo si ťukajúc do Excelu, ktorá po víkendoch kľačí a necháva si na prsia kvapkať vosk a na druhý víkend už drží sebavedomo bič. Bol to taký pocit zadosťučinenia. Zjedla som palacinky, poriadne som si naložila lekvár a vyzliekla sa a hľadela do zrkadla na moje nahé, ryšavé telo. Z hanblivky som sa pomaly stávala tou, ktorou som chcela byť vždy. Sebavedomou milenkou a paňou samej seba.

Predchádzajúci článokNatália : kapitola 6
Ďalší článokPani profesorka : 3.diel

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Pani profesorka : 2. diel

Na druhý deň som prednášky nemal žiadne, takže pred Lindinými dverami som stál až na ten tretí. Zaklopal som možno odvážnejšie, než prvýkrát. A...

Vyberáme