Sexpoviedka : Masáž

Jana sa ráno zobudila mrzutá a celá dolámaná.

„Bože, môj chrbát…“ vzdychla si pri predstave, že opäť bude celý deň na nohách. Pracovala v automobilke, kde sa naťahovala s kadejakými ťažkými vecami.

Ranný rituál  – kávička s cigaretkou ju trošku povzbudili, no aj tak jej nepomohli prekonať odpor k práci. Ten mala aj bez boľavého chrbta. Hodila na seba staré tričko a rifle, a opustila izbu na ubytovni.

Deň sa neskutočne vliekol, bol to Ten deň blbec…kolegyňa ostala doma PN, šéfovcom sa stále niečo nepáčilo a navyše začalo pršať. Jana nemala rada tieto chladné a upršané dni.

„Doprdele, auuu“ zastonala. Seklo ju pri vykladaní súčiastok z vozíka. „Tak toto dnes nedám!“ pomyslela si a zúfalo kývla šéfovi na znamenie, že si ide zapáliť. „Trochu sa prejdem a bude dobre“ vsugerovávala si pri cigaretke. Nebude…

,,Konečne obed“ vzdychla si unavená a ubolená Jana, ktorá sa už nevedela ani poriadne vystrieť.

„Musím sa objednať na masáž, inak ma asi porazí“ pomyslela si a začala googliť, aby našla nejaký salón v okolí. „Zatvorené, zatvorené…čo sa čudujem veď denná mi končí o šiestej“

„Áno“ – iskierka nádeje jej rozžiarila oči. Masážny salón otvorený do ôsmej. Volá, nedvíhajú…

Obedná pauza pomaly končila, tak stihla poslať aspoň esemesku: „Dobrý deň, máte prosím na dnes voľný termín po 18tej?“

Po hodine jej zavibroval mobil vo vrecku. „Dobrý deň, dnes mám posledný voľný termín o 19tej, môže byť?“

„Na siedmu je to ideálne, stihnem skočiť do sprchy a aj do obchodu“ víťazoslávne pritakávala hlavou. „Áno, ďakujem, prídem na siedmu“ odpísala.

S vedomím, že jej masáž pomôže, sa jej pracovalo lepšie, aj čas išiel rýchlejšie. „Za chvíľu je fajront“ utešovala sa…

„O trištvrte nás chodia striedať a už je skoro šesť!!!“ zhrozene pozrela na hodinky. Kontrola zhora zdržala striedanie smien. „To je snáď zlý sen“ pomyslela si o pol siedmej, keď prišla druhá smena.

Do šatne sa chcela ponáhľať, no boľavé kríže jej to nedovolili. Prezlečená, opúšťa fabriku.

„No, potraviny ani sprchu už nestíham“ vzdychla si pri pohľade na hodinky.

Salón bol v centre na pešej, asi 15 minút chôdze od fabriky.

„Neprší, dobre je…“pomyslela si ,zapálila cigaretku na cestu, a svižnejším krokom sa vybrala smer centrum. No jej radosť o počasí bola predčasná…

Crrrrn, zazvonila na zvonček. Martin ju už očakával, meškala 3 minúty. Pri dverách do masážneho salónu stála do nitky premočená Jana.

„Prší?“ spýtal sa s poloúsmevom Martin.

Jana sa nezmohla ani na slovo. Celá uzimená a premočená iba sklopila pohľad.

„Poď ďalej…, môžeme si tykať? Ja som Martin“

„Ttteššší ma, Jana“

Janine mokré žabky na drevených parketách vydávali v skutku zaujímavé zvuky. Vošla do salónu a zamierila rovno k radiátoru, aby sa trošku zahriala.

„Zvyknem klientom ponúknuť kávičku, no ak môžem, tebe spravím čaj“ ponúkol sa Martin.

Jana drkotajúc zubami prikývla.

„Musíš sa trochu zohriať, v tomto stave ťa nemôžem masírovať“

„A ak ti to nevadí, kľudne si tie mokré veci vyzleč a hoď na radiátor. Tu je deka zababuš sa…“

„Hanba nehanba, je mi zima a aj tak sa budem predsa pred masážou vyzliekať “ Pomyslela si Jana.

Martin počas vyzliekania stihol zaliať čaj a utrieť mokrú podlahu po Jane na chodbe.

Jana sa spokojnejšia usadila pohovky a objala čaj, ktorý príjemne hrial.

„Ďakujem za deku, a dúfam, že stihneme aj masáž, neskutočne ma bolí chrbát…“ boli Janine prvé slová, akonáhle sa trošku zohriala.

„Dnes už nikoho nemám, si posledná, takže stíhame…A kým ti vyschnú veci chvíľku to potrvá, takže máme čas“ pousmial sa Martin.

V salóne bolo príjemne teplo, zapálené vonné sviečky dotvárali pohodovú atmosféru, z reproduktora sa šírila relaxačná hudba.

Príjemná konverzácia a pitie čajíku sa pretiahlo na pol hodinu.

„No čo, ideme nato?“ Martin dopil kávu a začal pripravovať masážny stôl.

„Ak chceš, spravím ti celotelovú, mám čas a aspoň sa zohreješ…dal som ti zohriať ružový olej.“

Jana na masáže nechodila, nevedela čo očakávať.

„Celotelovú?“ opýtala sa.

„Áno celotelovú – nohy, chrbát, šija, hlava, ruky…“ odvetil Martin od prichystaného stola.

„Oukej, môže byť“ usmiala sa Jana, keď v tom si uvedomila, že zo zvyku si pri vyzliekaní mokrých vecí vyzliekla úplne všetko, no už to nedokázala zahovoriť.

„Dobre, tuto si ľahni, a pôjdeme na to…najprv spravíme nohy, potom chrbát…“ Martin sa gentlemansky otočil, aby sa Jana mohla rozbaliť z deky a ľahnúť si na stôl.

Nahá ležala na stole, a s hlavou vo výreze stola sa červenala. „Môžeš…“

Martin sa otočil k stolu, a s nachystanou osuškou sa chystal prikryť klientku. Pohľad na ženské telo si vychutnal o čosi dlhšie ako zvyčajne.

Zahalil chrbát do osušky, ktorá siahala do polovice zadku. Tú druhú polovicu si nechal odokrytú, aby ho počas masáže mohol obdivovať. Martin miloval ženské telá ale najviac zadky. A tento bol parádny. Až vtedy si uvedomil, že Jana nemá nohavičky…

„Uvoľni sa“ pošteklil Janu po lýtku. „A nohy trošku do seba…“ usmial sa pri pohľade na zadok a stehná, ktoré sa konečne od seba odlepili. Bol to pohľad pre bohov…Užíval si ho nanášajúc teplý ružový olej na Janine lýtka a stehná.

„Mmmmm, to je príjemné…“ teplý olej a jemné pohyby masérových rúk začali pôsobiť blahodárne na unavené ženské telo. „Takto sa ma už dlho nikto nedotýkal“ pomyslela si Jana, ktorej pomaly prestávalo vadiť že je dole bez.

Príjemnú masáž chodidiel vystriedalo lýtko, po ktorom nasledovalo stehienko.

„Sústreď sa!“ hovoril si Martin, ktorého toto ležiace telo nesmierne vzrušovalo.

Vzrušenie bolo obojstranné.

Vnútornú stranu stehna mal Martin najradšej, a dupľom v tomto prípade…Jemnými krúživými pohybmi išiel vyššie a vyššie, až sa napokon posledným ťahom letmo dotkol končekmi prstov Janiných pyskov.

Nebol si istý, či môže, no Janine telo dávalo jasné signály. Pri každom priblížení k panve zaznamenali Martinove ruky jemné podvihnutie Janinho zadku.

Toto ho neskutočne rozpaľovalo, v nohaviciach mu stál dlhodobo neukojený vták.

„Je všetko v poriadku?“ spýtal sa, aby sa uistil, že môže pokračovať…

Jana, ktorá si zvyčajne ,,užívala,, trojminútovú rýchlovku, sa zmohla len na „Mmmmhhhhh…“. Toto bolo pre ňu niečo, čo dlho nezažila a užívala si každý dotyk.

Vzrušenie sa dalo krájať. Martin, aj keď videl, že sa masáž klietke páči, neskočil rovno na vec, ale jemnými pohybmi sa približoval a vzďaľoval od Janinho lona. A to ju vzrušovalo ešte viac…

Užívala si relaxačnú masáž. Najmä keď končeky Martinových prstov jemne hladkali jej pevný zadok…Naskočila jej husia koža. Pohyby Janinho tela dávali čoraz viac a viac najavo  – ošukaj ma!

Martin to dobre vedel, ale odolával. Nie preto, že by nechcel, ale preto aby sa to všetko vzrušenie v Jane naakumulovalo. A tak sa aj dialo, každou sekundou bola Janina kundička vlhšia a vlhšia.

Končekmi prstov prechádzal po celom tele, od prstov na nohách až po krk, a vždy sa vrátil na zadok, kde krúživým pohybom oddelil polky od seba. Vtedy sa Janin zadok dvíhal od rozkoše. Zvýšil sa jej tep, nádychy boli čoraz hlbšie…

Na ruke zacítila ako sa o ňu niečo ošuchlo.

„No poď, nech sa aj ja trošku pohrám…“ pomyslela si a začala hrať Martinov hru.

Jemne ho začala hladiť po stehne, a o kúsok ďalej našla svoj objekt záujmu. Aj cez oblečenie cítila, že sa v nohaviciach nachádza veľký vzrušený kokot.

„Daj to dole“ rozkázala Martinovi držiac nohavice. Bez slova poslúchol, a v sekunde bol v Janinej ruke žilnatý vták. Hru na jemné hladkanie nezvládala a chytila ho tak pevne ako by ho nikdy nechcela pustiť.

To sa Martinovi páčilo, až od rozkoše prestal Janu hladkať  a iba jej pevne zovrel zadok.

Jana vyklonila hlavu z lehátka, hodila pohľad na vzrušeného Martina, a pritiahla si ho k sebe.

Konečne ho videla. Z nohavíc trčal parádny kus vtáka. Držiac ho pevne pri koreni ho začala jemne lízať.

 „Páči sa ti to?“ spýtala sa Jana a vzápätí si ho vložila do úst a začala fajčiť.

„Ooo áno“ vzdychol Martin, ako videl, že sa jeho vták takmer celý ocitol v Janiných ústach.

Vzrušená Jana sa s tým nepárala. Martin bol dlhodobo bez ženy, dlhotrvajúca erekcia a rýchle Janine tempo spôsobili nevyhnuteľné. Chytil Janu za vlasy, vopchal je vtáka ešte viac do úst, a so vzrušeným „Uuuuuž“ sa jej vystriekal do úst.

Celé Janine ústa vyplnilo teplé semeno. Prehltla. Pustila vzrušeného vtáka a vrátila sa do pôvodnej polohy. 1:0 pre Martina, takže by sa malo dopriať rozkoše aj Jane…

„Teraz sa otoč…Zadnú časť máme hotovú, ideme na predok…“ informoval Martin Janu, ktorá bez slova poslúchla.

Na stole ležalo nahé telo. Na štyridsiatničku až príliš zachovalé…Martin si celé telo skenoval pohľadom.

„Si nádherná…“ šepol jej do ucha a začal bozkávať krk. Jana zatvorila oči a natočila hlavu.

Martin bozkávajúc krk začal rukami krúžiť okolo Janiných pevných dvojok. Jemnými pohybmi prechádzal pomedzi prsia a zamieril cez rameno a ruku až k prstom. Hladkanie ruky sa Jane veľmi páčilo. Užívala si neskutočnú symfóniu pohybov, ktoré zasa rozpohybovali  jej panvu.

Bradavky v pozore, a na prsiach husia koža od vzrušenia. Martinove ruky boli šikovné, a užívali si každý pohyb na krásnom a vzrušenom ženskom tele.

Ústa zamierili v prsiam. Dráždenie bolo jeho silnou stránkou. Bozkávať začal najskôr ich okolie, a postupne sa jazykom priblížil k bradavkám, ktoré dávali jasne najavo, že sa im to páči. Nikam sa neponáhľal a užíval si tiché Janine stonanie, ktorá ho po hodnej chvíli od vzrušenia chytila za vlasy a pritisla si ho k sebe. Bola celá bez seba hlavne pri jemnom hryzkaní stojacich bradaviek.

Martin si medzi parádnymi kozami užíval. Rýchly tep Janinho srdca ho ešte viac povzbudil.

Chytil prsia do rúk a začal ich poriadne sať. Jana zaryla svoje prsty ešte hlbšie do Martinových vlasov, ktorý sa po chvíli rozhodol zamieriť nižšie na bruško…Pár krát obkrúžil pupok, no vzrušenie mu nakázalo pokračovať.

V sekunde si začal konček jeho jazyku rýchlymi pohybmi plniť svoje poslanie na klitorise. Rýchlo, pomaly, rýchlo, prisať sa…Martin bol v lízaní šušiek veľmi zručný. Ak by sa v tom konali majstrovstvá sveta, určite by vyhral.

Jedna ruka držala prsník, druhá sa venovala mokrej pičke.

„Môže byť?“ spýtal sa sledujúc rozplývajúcu sa Janu.

„Nerozprávaj, pokračuj…“ cekla Jana, užívajúc si chlapa, ktorý evidentne vie, čo robí…

Dva prsty v Janinej vlhkej kundičke sondovali, kde sa to paničke bude najviac páčiť…

„Mmmmmmmmm“ Janin hrudník sa nadvihol od rozkoše. Toto bol ten bol, ktorý sa oplatilo hľadať.

Všetka Martinova pozornosť smerovala na tieto dva body. Lízanie klitorisu, doplnené o pravidelné dráždenie šušky, privádzalo Janu do extáze.

„Áno, ešte, to je ono…“ vzdychala vzrušená Jana. Martin zrýchlil tempo na neudržateľnú úroveň, lebo vedel, že už sa to blíži…

„Anooooo….“

 Jana zovrela Martinovu hlavu stehnami, a celé telo sa jej chvelo slasťou. Rukami zarytými vo vlasoch, si užívala odozvy orgazmu a lapala po dychu. 1:1.

Zadýchaná Jana si pritúlila Martina na hruď, aby sa stihla vydýchať. Srdce jej bilo tak, ako by malo z tela vyskočiť.

„To bolo úžasné“ usmiala sa… „Ešte ma pobozkaj“ a našpúlila pery.

Cez roztiahnuté Janine nohy sa natiahol a ľahol si na Janu. Martin mal plné pery, ktoré Jana túžila už dlhšie pobozkať.

Dvojica ležiaca na masážnom stole sa začala vášnivo bozkávať. Ruky začali opäť putovať po partnerovom tele.

Martin chytil Janu za zadok a pritisol si ho k sebe. Janina panva na to reagovala pohybmi, ktoré Martinovi postavili vtáka do pozoru.

„Ošukaj ma…“ pozrela sa do Martinových modrých očí

„V salóne by sa súložiť nemalo…“ vyhýbavo uhol pohľadu, aj keď mal neskutočnú chuť.

„Ošukaj ma…“ nahodila prísny pohľad a ráznym tónom dala Martinovi najavo, že ju nezaujíma čo by sa malo a čo nie.

Ladným pohybom naznačila Martinovi aby z nej zliezol. Zliezla za ním a hneď si k nemu čupla.

Začala mu lízať gule, kokot mala cez celú tvár. Cítila ako to v ňom pulzuje…

Postavila sa, pozrela Martinovi do očí a so smutným pohľadom dodala „prosím… “ čo Martina nenechalo chladným.

Otočil Janu a prehol ju cez stôl. Ruky jej držal za chrbátom a užíval si svoju nadvládu. Tá vypučená riť ho nesmierne rajcovala.

Chytil vtáka do rúk, pár krát prehonil a hneď ho vopchal do mokrej pičky. Nie kúsok…Ale celý až po koreň, až to Janu vystrelo.

„Ty si to chcela“ pomyslel si a začal prirážať. Ruky jej pustil a pevne ju chytil ju za boky.

Jana vzdychala ako zmyslov zbavená.

Plesk! Martinova ruka rázne pristála na jej zadku. Zavzdychala…

Martin prirážal čoraz hlbšie a rýchlejšie. Vlhká kundička vydávala zvuky podobné tým mokrým žabkám na podlahe.

Bolo to úžasné. Jana svoju kundičku zovierala v pravidelných intervaloch. Toto Martin nemohol dlho vydržať.

Prirážanie začalo spomaľovať. Martin cítil, že už sa blíži koniec, no chcel ostať v objatí mokrej pičky, čo najdlhšie.

„Ešte chvíľku vydrž…“ snažil sa vsugerovať si Martin…neúspešne…

Na poslednú chvíľu ho vytiahol a vystriekal sa Jane na chrbát.

Zadýchaný sledoval, ako jeho semeno steká z chrbta až na zadok.

Po chvíli zobral uterák a svoj výtvor z Janinho zadku utrel.

„Ďakujem za masáž“ otočila sa Jana a pobozkala Martina.

„Za máličko, a aj veci už máš suché“ usmial sa a podal jej rifle a tričko.

S nohavičkami zavesenými na prste sa pozeral ako sa to krásne ženské telo zahaľuje. „Toto si nechám na pamiatku“.

Jana sa usmiala. Nemala s tým žiadny problém.

„Ježiš, už je desať!“ zdesila sa pri pohľade na mobil. „Ten čas tak rýchlo ubehol“

„Ešte raz ďakujem, ale budem už musieť ísť…“ schovala mobil do kabelky a vytiahla peňaženku.

„Čo som dlžná?“

Martin sa usmial, objal Janu a pošepkal jej „Ty v mojom salóne peniaze nepotrebuješ“.

„A teším sa na ďalšiu návštevu“ dodal

„Ďakujem, aj mne bolo príjemne, určite sa ešte uvidíme…“

Martin Janu vyprevadil, a ešte dlho sa pozeral na ten sexi odchádzajúci zadok, až kým nezašla za roh.

Na tento zadok len tak nezabudne…

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme