test
ÚvodVibrátoryLelo soraya 2 - najobľúbenejší vibrátor

Lelo soraya 2 – najobľúbenejší vibrátor

Nová a vylepšená verzia vibrátora LELO Soraya 2 sa od svojho predchodcu odlišuje funkčným dizajnom, vďaka ktorému prevažná väčšina žien dosiahne orgazmus. Výrobcovia vsádzajú na futuristický vzhľad, ktorý zvýrazňujú elegantné farebné kombinácie. Ak ženy chcú „kompletný servis“, LELO Soraya 2 je v tomto smere dokonalý. Ergonomický vibrátor má výstupok na klitoris, ktorý je pod uhlom 27°, aby sa dokonale prispôsobil ženskej anatómii. Divoké chvíle s týmto luxusným švihákom zažijú začiatočníčky, ale aj gurmánske dračice.

Lelo soraya v sexshopoch:

Daný vibrátor sme našli v nasledujúcich sexshopoch. Ceny sú aktuálne v dobe písania článku, odporúčame si prekliknúť všetky keďže sú cenové rozdiely dosť veľké (zoradené od najlacnejšieho).

lelo soraya 2 akcia
soraya 2 flagranti sexshop
ruzovy vybrator akcia soraya 2
soraya vypredaj

Detaily

Špeciálna ultrazvuková konštrukcia znamená, že výrobca pri návrhu ideálneho tvaru vibrátora využíva ultrazvukovú metódu na mapovanie ženskej anatómie. Vďaka tomu je vibrátor ideálny pre bod G a klitoris. LELO Soraya 2 ako taký dokáže poskytnúť viac ženských orgazmov ako jeho predchodca.

Pružné výstupky na klitorise nás zaujali aj silnými vibráciami, ktoré spôsobili uloženie motorčeky na špičke vibrátora.

Robustný ABS plast je kombinovaný s pohodlným lekárskym silikónom pre praktickosť a užitočnosť. Vďaka plastovému jadru sa vibrácie lepšie prenášajú po celom tele vibrátora. To má za následok intenzívne podráždenie vaginálnych stien. V porovnaní s plastovými povrchmi sa silikónová vrstva lepšie udržiava, pretože je neporézna a hypoalergénna.

Výhody:

 • Vylepšený tvar pre súčasnú stimuláciu bodu G a klitorisu – zaručený orgazmus
 • Výkonný nabíjateľný motorček bez potreby dokupovania batérií – nabíjanie USB
 • 12 režimov možno násobne zosilniť/zjemniť
 • Konštrukcia z medicínskeho silikónu
 • Luxusný produkt vhodný ako exkluzívny erotický darček

Testeri privítali silné vibrácie, ktoré produkujú dva vibračné motory. Jeden je skrytý vo výbežku klitorisu a druhý nájdete na špičke vibrátora. S 12 vibračnými programami zažijete noc plný vášne. Dámy sa môžu nechať rozmaznávať dlhú dobu, počas ktorej zažijú intenzívne prekrvenie a opakované orgazmy v celom lone.

Hodnotenie testerky Kamily z ružového slona:

Samotnú ma zaujímalo, čím môže byť nová verzia LELO Soraya lepší. Už pôvodný model vyzeral veľa luxusne a bol parádne anatomicky tvarovaný, takže som s ním zažívala divokej jazdy. Soraya 2 vyzerá na pohľad skoro rovnako, ale nie je. Niečo je inak. Bod G nemusím ani hľadať, mám pocit, že si Soraya nájde bod G sám. Výbežok na klitoris je veľa flexibilné a dobre prilieha. Pri prirážanie vibrátorom pekne kĺže po klitorise. Na hrátky s LELO Soraya si vždy vyhradím dosť času. Luxusným a elegantným prevedením na mňa vibrátor pôsobí tak, že si chcem vždy dopriať úplné uvoľnenie a veľa nehy. Najradšej si užívam raz týždenne taký ten odpočinkový deň, kedy sa po horúcom kúpeli zabalím do županu a vkĺznem do postele sa Soraya. A tam sa dlhé minúty dráždime a fakt si vychutnávam každý pulz, ktorým ma vibrátor rozmaznáva. Tento luxusný vibrátor ocení každá žena, ktorá sa rada rozmaznáva.

Dokonalý vibrátor

LELO Soraya 2 je nenáročný na údržbu a môžete sa s ním aj kúpať. Relaxačný kúpeľ v horúcej vode zanechá ženu príjemne uvoľnenú a stimulácia vibrátora zahreje na ďalšiu hru s partnerom.

V našom tíme milujeme tichých pomocníkov. Preto sa nám páči, že môžete prehlušiť LELO Soraya 2 hlasnejším šepotom – čiže sa jedná o maximálne tichý vibrátor. Ženy si tak môžu jednoducho užiť hocikde, a nik im na to nepríde.

LELO patrí medzi tých výrobcov, ktorí si zakladajú nielen na kvalite a dizajne svojich produktov, ale aj na ich funkčnosti. Soraya 2 sa preto dá plne nabiť praktickým USB káblom, ktorý je samozrejme v balení, takže si svojho nového spoločníka môžete dobiť kdekoľvek.

Bohužiaľ, exkluzivita a stálosť majú svoju cenu, a preto sú vibrátory popredného výrobcu LELO o niečo drahšie ako ich konkurenti, no v tomto prípade sa potvrdzuje staré známe : za kvalitu si treba priplatiť. Ale rozhodne sa to oplatí.

Lelo soraya 2 recenzia

Lelo soraya farebné prevedenie


Vibrátor LELO Soraya 2 môžete získať v troch farbách – fialovo-zlatý, tyrkysovo-zlatý alebo čierno-zlatý.

Fialová a zlatá kombinácia robí srandu z nezbedných žien, ktoré sa chvejú pri pomyslení na pulzujúce potešenie, ktoré im môže poskytnúť vibrátor.
A čierno-zlatý variant prebúdza všetky tajné túžby, ktoré poháňajú nehanebné fantázie vášho partnera a udržujú vás v noci hore.
aspekt
Šikovný dizajn LELO Soraya 2 bol navrhnutý tak, aby umožnil čo najväčšiemu počtu žien zažiť vaginálny orgazmus. Tento kúsok Vás zaručene nesklame.

Pár detailov:

 • Vibrovanie : 12 druhov vibrácií
 • Vodeodolnosť: vodotesný, vhodný do vody
 • Batérie : vstavané, nabíjanie USB
 • Dĺžka nabíjania: 1-2 hodiny
 • Celková dĺžka: 22 cm
  Využiteľná dĺžka: 12,4 cm
  Dĺžka klitorisu: 5,2 cm
  Priemer v najširšom mieste: 3,5 cm
  Hmotnosť: 187 gramov


Ovládanie Soraya 2


Vibrátor LELO Soraya 2 sa ľahko ovláda. Na otvorenie stačí stlačiť tlačidlo plus (+) alebo stredné tlačidlo so symbolom (). Po zapnutí môžete pomocou tlačidiel plus alebo mínus nastaviť intenzitu vibrácií. Stredné tlačidlo slúži na prepínanie pulzných programov. Keď chcete vibrátor vypnúť, stačí stlačiť a podržať tlačidlo mínus (-) na približne 2 sekundy, počas ktorých sa vibrácie začnú znižovať, až kým sa vibrátor úplne nevypne.

unboxing a predstavenie vibrátora soraya 2

Prvé použitie


Pred prvým testom musíte vibrátor úplne nabiť. Tým sa predĺži životnosť a životnosť batérie. Pripojte vibrátor k powerbanke pomocou USB kábla alebo k elektrickej zásuvke cez napájací adaptér. Počas nabíjania bliká kontrolka pod ovládacím panelom bielou farbou. Po úplnom nabití prestane blikať a zostane svietiť. Počas nášho testovania sme zistili, že vibrátor Soraya 2 sa nabíja približne 1-2 hodiny, potom vydrží vibrácie na plný výkon vyše 1 hodinu.


S vodotesným vibrátorom sa môžete ponoriť do horúcej vody a nechať sa strhnúť búrkou vzrušenia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme