Natália : kapitola 5 – v jeho rukách 2

Šukali sme celý víkend. Sedel na gauči, uvidel ma ako vychádzam zo sprchy zabalená v uteráku, po tele mi stekali kvapky  vody. Provokovala som ho. Ráno v sobotu som ho odmietla a naše stretnutie venovala konverzácií o hraniciach v sexe a vo vzťahu. On rešpektoval a počúval ma, ale bolo na ňom vidieť, ako mu to nie je jedno. Schmatol ma pod krk a hodil ma na posteľ. Otočil ma na chrbát a príkazom mi roztiahol nohy. Prešiel mi prstami a jazykom po klitorise a dal mi veľký, horúci bozk medzi nohy. Zavzdychala som od vzrušenia, kým mi moja hlava visela z postele. Prešiel za mňa a nechal ma, nech sa nadýcham vône jeho ochlpenia. Jeho chlpy ma jemne pichali na tvári.

„Tak, otvor ústa,“ povedal tlmeným hlasom a zrazu sa mi objavili v krku jeho dlhé prsty. Keď usúdil, že moje hrdlo je pripravené a dostatočne prispôsobené budúcej penetrácií.

„Na kolená,“ zašepkal. Poslušne som kľakla, ako keby som na tú chvíľu zabudla, kým som. Úplne ma jeho dominantná a nenútená povaha opantala. Sklonila som hlavu bez toho, aby mi to prikázal alebo len naznačil.

„Neprikázal som, aby si sklonila hlavu. Pekne nastav tvár a otvor ústa,“ povedal, nevychádzajúc  zo svojej pokojnej role. Poslúchla som. Pootvorila som ústa a zacítila jeho veľký, pulzujúci kokot vo svojich ústach. Bol to úžasný a naplňujúci pocit, ktorý som doposiaľ ešte nezažila. Začala som sa dotýkať pri fajke samej seba, dráždiť si bradavky. Usmial sa a zavrčal, rukami mi zašiel do vlasov a dal mi ho ešte hlbšie do hrdla, rukami som mu odspodu dráždila gule. Vzrušovalo ma to a jeho takisto.

„Spomaľ, lebo ma spravíš,“ pošepkal a odtiahol sa. Nešetrne mi ho vytiahol z hrdla, odtiahol mi od neho tvár, ktorú som mala plnú sĺz a mojich ťahavých sĺz. Usmieval sa na mňa zhora a hladkal ma po tvári. Opakoval stále tie isté frázy, aká som poslušná, aká som šikovná, ako dlho po tomto túžil… A mňa to vnútorne tešilo, ešte nikdy som sa takto necítila. Vo vnútri sa ďalej už nič nebilo, žiadne poníženie a túžba mu vzdorovať. Pyšne som sa vzopäla, toto je môj skutočný údel. Hrdo som vypučila hruď.

„No ty si šikovná, ty sa mi takto dobrovoľne ponúkaš? No dobre,“ a pripol mi na bradavky štipce Zafňukala som. Nečakala som to, ale v túto chvíľu ma to tak veľmi vzrušovalo. Veľmi ma nastavil na tento svet, na tento mindset. Užívala som si to, že som sa plne stotožnila s tým, že mu patrím. Štipce na bradavkách ma nepríjemne tlačili, ale aj uspokojovali. Znovu mi vošiel svojim penisom do úst a začal prirážať. Tentoraz nevytiahol a so zavrčaním sa mi vystriekal do hrdla. A ja som ostala poslušne kľačať, so semenom v ústach.

Konečne som sa úplne podvolila. Nedokázala som viac kľačať a čakať. Vyskočila som z kolien a začala som ho obchytkávať, túto reakciu nečakal, ale vítal ju. Chytala som ho za krk, za jeho krásne vypracované telo, za vlasy, chcela som ho celého a mojimi vlhkými, ryšavými chĺpkami som sa mu otierala o jeho už polostvrdnutý penis. Znovu ma schmatol pod krk a iba sa na mňa uprene díval, nič viac. Tento hypnotický okamih prerušilo iba jeho vzdychnutie a načiahnutie sa po kondóm. Aj keď som si bola takmer istá, že to bude iba naša exkluzívna jebačka, na kondómy sme si dali obaja pozor. Bez slova si nasadil kondóm a vrazil ho do mňa. Moje šťavy stekali po jeho veľkom, tvrdom vtákovi ako vodopád rozkoše. Prirážal ho do mňa ako zbesilý, držal ma za boky a zatínal sa, vzdychali sme ako zvieratá, obidvaja oddaný našim telám a v prítomnom okamihu. Zacítila som, že to na mňa ide. Ten orgazmus bol ako lavína, ale niečo ma zadržalo. Musela som sa spýtať, bolo to nevyhnutné.

„Môžem sa spraviť?“ zaskučala som a začala si prstami rýchlo dráždiť klitoris. A vtedy to začalo.

„Nie,“ zakázal mi, ale neprestal prirážať. Už som takmer bola , ale moja vnútorná zábrana ma nedokázala pustiť cez jeho zákaz. Prudko ma schmatol za ruky a zalomil mi ich za chrbtom, nemôžeš sa dráždiť, usúdila som a stále pokračoval v dráždení. Bolo to trápenie, mučenie, moja dierka ma pálila, rozkoš sa stupňovala, ale nedokázala som sa posunúť ďalej. Jeho veľký a hrubý vták ma penetroval, kým mi ústami komfortoval ubolené a zodraté bradavky jazykom a bozkami. Položil ma vedľa seba a stále ma hladkal po bruchu a nič nehovoril. Moja kundička  bola vlhká a rozdráždená na nevydržanie. Dívala som sa na neho so slzami v očiach.

„Ty si mne dopriala, ja tebe takisto doprajem za tvoju krásnu službu, kuriatko,“ povedal a jemne mi podložil zadok vankúšom. Na zadoček mi jemne naniesol gél a niečo mi tam strčil.

„Nie..“ zamumlala som na protest, nebola som si istá a proste..Nie! Prečo by mi mal robiť niečo takéto? Zaprotestovala som úplne.

„Ale áno, veď aha, už to môže byť iba lepšie, ver mi,“ usmial sa a jemne mi poklepal na análny otvor. Bol to análny kolík s rozkošným kamienkom. Cítila som sa spokojne, ale mala som trochu strach. Anál som nikdy predtým nerobila.

„Nepôjdeme do zadočku do začiatku, to ti sľubujem. Stačí, keď budeš poslušne držať, áno, sučka moja?“

Už som len zaskučala na znak súhlasu. Vrazil do mňa prsty a striedavo ma prstoval a prsty zahýbal dohora tak, že som sa nemohla ovládnuť. O klitoris sa mi staral jazykom, kov ma tlačil v análnom otvore tak, že sa to nedalo vydržať.

„Tak, teraz môžeš,“ povolil mi a zároveň mi to aj prikázal. Zažila som neskutočný orgazmus. Kričala som, zmietala som sa a myslím, že som aj vystrekla. Keď som prišla k sebe, bol na mojom mieste mokrý fľak. Opatrne zo mňa vytiahol análny kolík, doniesol mi uterák a pohár vody a nechal ma sa rozdýchať, kým on sa staral o zvyšok. Otvoril okno a zapálil si.

„Toto bolo skvelé, Natália. Cítila si sa bez problémov so všetkým?“ povedal a zahodil cigaretu. Umyl si ruky a priniesol masť. Uložil ma k sebe a natieral mi ubolené telo a bradavky a zároveň ma upokojoval svojou prítomnosťou, vôňou cigaretového dymu a absolútnej rozvahy. Bol úžasný a skvelý. Ak je toto ten svet BDSM a toto je moja skutočná rola, ak toto som reálne ja, rada sa tomu oddám na dobu určitú. Na tie chvíle, kedy si to môžem dovoliť.

Večer som stála pevne nohami na zemi. Ruky mi priviazal o visiaci trám nadomnou. Oči som mala zaviazané, všade bola tma a ticho. Nevedela som, čo ma čaká.

„Ty ma nemusíš vidieť, ja ťa vidím. Ja ťa cítim,“ zovrel ma v náručí a prechádzal mi po krku a bradavkách svojimi rukami. Zmocňoval sa môjho zadočku jeho veľkými dlaňami a pomaly mi rozťahoval zadok. Prešiel mi prstami po klitorise, cez dierku až po anál. Začala som sa chvieť, podlomili sa mi kolená, ale jeho mocná náruč a laná ma zadržali od pádu. Keď sa konečne nasýtil svojim prstami a rukami môjho tela, povolil laná a uložil ma na koberec pod nimi. Stále som mala obmedzený zrak, cítila som len jeho dotyky a počula som len jeho kroky.

„Zostaň,“ povedal a vzdialil sa. Nevedela som, či ma tam teraz nechá takto celú noc alebo si len odskočil. Nervozita vo mne stúpala, ale verila som mu. Tak či onak, kedykoľvek som ho mohla zastaviť, tam stála dohoda. On sa však  vrátil. Podložil mi hlavu vankúšom a na telo mi lial niečo teplé, horúce, ktoré tuhlo. Boli to sviečky, vosk. Bola to zmes príjemnej bolesti s rozkošou. „Natália, chceš to? Chceš aby som ti to robil takto?“ opýtal sa a pokračoval. Cítila som, ako o mňa zavadil špičkou jeho stoporeného penisu a nechal mi ťahajúcu sa stopu. Bol vzrušený, jemu sa to určite páčilo, mne až tak nie, ale čo by som neurobila pre môjho nového.. Pána? Nechcela som si to ešte priznať, že o ňom takto uvažujem..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme