test

Natália : kapitola 4 – v jeho rukách

Ležala som na posteli s roztiahnutými nohami. Moje oči boli zaviazané šatkou tak, že som bola schopná vnímať svetlo, ale nie obrysy. No tak to je výborné, vzdychla som. Som absolútne oddaná na milosť a nemilosť, čo keď mi ublíž… Môj vlastný mozog nedopovedal myšlienku, preťal ju bič. Strapce biča mi dopadli na brucho, zaskučala som a chcela sa stiahnuť do klbka. Samozrejme, že to nebolo možné, veď som bola zviazaná. Po mojom nahom, bezbrannom tele sa plazili ruky, mnoho rúk. Cudzí muži aj ženy mi stískali prsia, bradavky, nechávali stopy slín na mojom tele, na mojom ryšavom strnisku medzi nohami. Rýchle prsty hladkali môj ružový klitoris a prsty prenikali do mojej vagíny, hore dolu, občas sa zahli. Netušila som, či boli ženské alebo mužské, bola som zmätená. A nakoniec to prešlo. Prienik do vagíny, do mojej sladkej dierky, veľkým ozrutným penisom. Nevidela som ho, iba som cítila, aký je tvrdý ako skala ako do mňa preniká. Ústa som mala vyplnené cudzím penisom, jazyky mi dráždili bradavky, zúrilo sali a niekto mnou prenikal. Aj do zadku aj spredu, kým mi bol stimulovaný klitoris. Zmietala som sa v orgazme, ale laná ma nechceli pustiť. Samozrejme, že som sa zobudila vo svojej posteli po spontánnom orgazme.

Celá spotená som vyliezla z postele a našla si pod sebou mokrý fľak. Ten orgazmus bol tak intenzívny až som sa zaň hanbila. Pozrela som sa do zrkadla. Bradavky som mala stvrdnuté ako keby to predošlé dráždenie bolo skutočné, telo som mala roztrasené, ryšavé vlasy mokré od potu a jaskynku vlhkú od štiav. Usmiala som sa na seba do zrkadla. Závesy som nechala rozostreté a dvere do kúpeľne pootvorené. Chlapi na lešení ešte neskončili a priznám sa – bola som nadržaná a chcela som sa pochváliť, lebo som mala čím sa pochváliť.

Po sprche som sa štandardne obliekla do práce, dnes bol piatok. Dnes bol ten deň D. Dnes bol ten deň, kedy som sa mala stretnúť s mojim temným kolegom. Hodila som si do kabelky nové samodržky a ľahké šatôčky, pretože po práci som sa mala zastaviť na drink s kamarátkou.

V práci sme o seba otierali pohľadmi, ale nikdy mi nevenoval viac ako jeden uprený pohľad. Ako sme si povedali, do chvíle šukačky sa nepoznáme. Až keď som víťazoslávne zavrela dnešný Excel a sklopila notebook, pozrel sa mi z diaľky uprene do očí. Dokázala som vyčítať, čo asi ten pohľad znamená. Dnes večer o ôsmej, nemohla som sa omeškať ani minútu, inak by prišiel trest. Každopádne teraz som jeho tresty mala na vedľajšej koľaji, ponáhľala som sa na víno.

Sára ma už čakala. Vysoká blondína na opätkoch, korporátna kráľovná. Zapálila si na terase tenkú mentolovú cigaretu. Už z diaľky sa na mňa usmievala a kričala, nech sa posadím.

„Čau Natália, poď sadni si, už máme objednané!“ usmiala sa na mňa a pobozkala ma na líce. Na stole nám pristála fľaša vína a začala ma spovedať.

„Tak čo, nejaké novinky, chlap na obzore?“ zamlčala som svoj temný románik s kolegom, ale po dvoch pohároch vína som už nezamlčala môj sen. Rozprávala som o mojich zaviazaných očiach, zviazanom tele a o tej partii ľudí, ktorá sa o mňa príkladne starala a doviedla ma k orgazmu. Sára sa usmiala.

„To mi pripomína moje zážitky zo swingers..“ ľahko nadhodila Sára a odpila si z vína, prehodila si nohu cez nohu. A ja som o tom nič nevedela!

„A… ty chodíš na swingers a čo keď ta niekto spozná a čo keď…“ začala som koktať, ale pri predstave ako krásna, štíhla blondínka Sára si tam užíva s mladými, statnými mužmi a ženami mi tá predstava neprišla až tak nechutná.

„Chodím do zahraničia, neboj sa. Ale aj keby, tak čo… Každý má svoje.. temné tajomstvá..“ pri slove temné tajomstvá ma prešla triaška. Fľaša vína na stole zmizla a hodinky sa priblížili k desiatej. Premeškala som to. Pozrela som na obed, zmeškané hovory. Zavolala som si taxík, jednoducho som meškala a bála som sa, že to bude mať následky. Bude, to som si bola istá. Zazvonila som. Otvorili sa dvere ako keby za nimi čakal. Všetko bolo pripravené, tmavé, sviečky.. Všetko sa mi samozrejme rozmazávalo, lebo som bola proste opitá.

„Si očakávaná. Už dve hodiny? Existuje pre to vysvetlenie?“ oslovil ma. Chcela som sa vyzuť. Spadla som na štyri.

„No evidentne si opitá a evidentne si prišla úplne zbytočne,“ povedal prísne. Bol zo mňa sklamaný, bola som si istá. Cítila som ako mi vyzul topánky a vyzliekol tričko. Myslela som si, že ide zneužiť príležitosť, prekvapil ma studenou vodou. Osprchoval ma ľadovou vodou a uložil na gauč a viac som si už nepamätala.

Prebudila som sa v jeho byte. Nebolo to ako v sne a nezobudila som sa ani s orgazmom. Zobudila som sa s nepríjemnou chuťou v ústach, pri gauči som mala pripravený pohár s vodou. Myslel na mňa.

Páčil sa mi od prvej chvíle ako som ho zbadala. Bol ticho ,keď ku mne podišiel. Jemne ma chytil pod krk a oči mi zakryla šatka. Položil ma na chrbát a na brucho mi dopadli strapce biča. Zakňučala som.

„Meškala si a nie je mi to príjemné. Myslel som si, že už neprídeš. Čo povieš?“ šľahol bičom. Prepáč, zaskučala som.

„Ako, ešte raz, nerozumel som.“ Zamrmlal.

„Prepáčte, pane,“

„Tak je dobré dievča,“ prehovoril zastretým hlasom a plesol ma bičom ešte niekoľkokrát.

„Na štyri,“ prikázal mi. V tomto stave som ani nedokázala oponovať. Opatrne som sa presunula na štyri a nemotorne som padla na brucho. Zdvihol ma rukami a roztiahol mi nohy. Spredu mi rýchlo prechádzal po klitorise a vrazil do mňa prsty. Vykríkla som.

„Mlč. Musíš mlčať a hneď ti aj prezradím prečo. Pretože som musel čakať. Pretože som všetko prichystal.. pripravil..“ hovoril počas toho, ako ma prudko prstoval a privádzal takmer na vrchol. Šalela som. Nemohla som sa spraviť, vždy keď som bola blízko, prestal.

„Pretože som celý deň myslel na teba, videl som ako sa na mňa dívaš, ako sa nevieš sústrediť a aká si nervózna. Myslel som si, že si si to rozmyslela, ale potom som si spomenul ako si na obede hovorila o tom, že idete s kamarátkou na víno, tak som tomu dal ešte šancu. Ale úprimne, Natália. Bol som vzrušený a honil som si ho tu na gauči. Viem, že túžiš a vždy si túžila po mojom vtákovi. Tak tu ho máš, ukážem ti čo som prežíval,“ a vrazil mi ho do kundičky presne ako v tom sne. On bol ten neznámy, ktorý mal jediný právo ma vychutnávať penisom. To ostatné boli iba kulisy, jeho penis sa môjmu snu náramne podobal. Zvískla som, zakryl mu ústa rukou a neprestával prirážať.
„Povedal som mlč a neposlúchaš, nevychované dievča,“ prudko ma udrel zozadu po zadku, výkrik som zadržala. Bola som pri plnom vedomí a musela som si naplno uvedomiť, že sa mi to vlastne páči. Že po tomto som vždy túžila, aby mi dominoval. Ale nik iný, iba on.

„Tak a teraz sa nespravíš. Nesmieš sa dotýkať, za trest,“ zatiahol mi ruky za chrbtom, bola som zúfalá. On stále prirážal a posúval ma po gauči. A v tom to prišlo. Vytiahol svojho pulzujúceho, veľkého vtáka a ostriekal mi chrbát. Zavzdychal, zavrčal. Ja som ostala použitá, kľačala som a do očí mi nahrnulo slzy. Necítila som sa zneužitá, ale hanbila som sa za svoj trest. Vstal a utrel mi chrbát. Rozviazal oči a začal mi natierať bruško a zadoček bambuckým maslom.

„Si v poriadku?“ spýtal sa ma. Spamätávala som sa z tohto nečakaného zážitku a otvorila som oči. Bol zrazu úplne vecný, obliekol si trenky a posadil sa ku mne.

„Vieš, ide o to, že si sa neozvala. Cítil som sa fakt nahovno a ponížene, vedela si moje tajomstvo a odišla si, nenapísala, nezdvihla telefón..“

„Ja… mali sme s kamarátkou posedenie pri víne a vieš,zvrtlo sa to..Nič osobné, mrzí ma to. Ďakujem, že si ma včera nevyhodil na ulicu, i keď by som už nejak trafila..“

„Myslel som si, ale chcel som, aby si okúsila, čo ťa čaká. Pokiaľ nechceš, nemusíme to už opakovať.“ „Ja… cítim sa dobre. Chcem, aby sme to zopakovali,“ vyhrklo zo mňa. Nebola som si istá, ale bola hlava si istá bola. Chcela som, aby ma šukal tento dominantný muž, nič podobné som nikdy nezažila. Bolo to moje way to go, určite som chcela viac. Či len s ním, nebola som si istá.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme