test
ÚvodVibrátorySassy Aquamarine: Silikónový vibrátor na bod G

Sassy Aquamarine: Silikónový vibrátor na bod G

Uvažujete nad kúpou vibrátora, ktorý bude stimulovať bod G? V tom prípade je silikónový vibrátor Sassy Aquamarine stvorený ako pre vás. Vyniká veľkým množstvom benefitov, ktoré si popíšeme aj v tomto článku.

Sassy Aquamarine a nálož vibrácií

silikonovy vibrator sassy aqamarine

Máte problém s dosiahnutím orgazmu? V tom prípade by ste rozhodne mali vyskúšať vibrátor Sassy Aquamarine. Ponúkne vám až 15 silných vibrácií, ktoré si určite veľmi užijete. Každej žene vyhovuje totiž iná úroveň vibrácie a preto je vibrátor Sassy Aquamarine tak jedinečný a univerzálny.

Skvele sa s nim vyhrajú skúsené dračice, ale aj začiatočníčky. Práve tie poteší zakrivená špička. Slúži totiž na odhalenie bodu G. Väčšina žien má v dnešnej dobe problém dosiahnuť orgazmus, a to najmä z dôvodu, že dosiaľ nevedia nájsť bod G. Silikónový vibrátor Sassy Aquamarine vám s tým ihneď pomôže.

Tip. Pre dokonalú rozkoš odporúčame tomuto azúrovému fešákovi prikúpiť aj stimulátor na klitoris, napríklad satisfyer penguin pro.

Vyrobený z kvalitných materiálov

Vibrátor Sassy Aquamarine je vyrobený zo silikónu. Ide o veľmi jemný a kvalitný materiál. Vďaka tomu sa z tohto vibrátoru stane obľúbená erotická hračka pre vás. Použiť ju môže aj váš partner, ktorý bude vibrátor stimulovať tak, aby ste sa práve vy dostali do orgazmického raja.

Sassy Aquamarine si razom obľúbite aj z dôvodu, že obsahuje hypoalergénne a neporézne vlastnosti. To znamená, že je vhodný aj pre alergičky a pre ľudí, ktorí sú citlivejší na podráždenie. O jeho kvalitách hovoria aj pozitívne recenzie.

Tichý pomocník

Veľa žien sa obáva kúpy vibrátoru z toho dôvodu, že tieto zariadenia zvyknú byť častokrát aj hlučné. To sa vám však pri Sassy Aquamarine nestane. Tento pomocník je veľmi tichý a nikto z vašich susedov alebo spolubývajúcich o ničom nebude vedieť. Rozhodne tak ide o investíciu, ktorá sa oplatí z viacerých hľadísk.

Inovatívne ovládanie

Sassy Aquamarine je vibrátor, ktorý vyniká jednoduchým a zároveň inovatívnym ovládaním. Dokonca, môžete zapnúť aj funkciu Travel Lock. Ak niekde cestujete, vďaka tejto funkcii sa nestane, že by vám zariadenie začalo vibrovať počas letiskovej kontroly. Ide o cestovnú poistku, ktorú rozhodne využijete aj vy.

Okrem iného, ak už doma máte iné vibrátory, pri Sassy Aquamarine si budete musieť zvyknúť na trochu netradičné ovládanie. Vo väčšine prípadov sa totiž vibrátor zapína dlhším stlačením a krátkym stlačením sa menia programy. Pri Sassy Aquamarine to je však naopak.

tip: pokud jste z české republiky, navštivte stránku vibratorium.cz

Prečo si zaobstarať silikónový vibrátor Sassy Aquamarine?

 • Tichý zvuk, ktorý vás nebude rušiť
 • Stimuláciu bodu G
 • Silikónový materiál, ktorý je maximálne príjemný a hypoalergénny
 • Vibrátor Sassy Aquamarine je vodeodolný
 • Jednoduché nabíjanie pomocou USB portu
 • Funkcia Travel Lock ako cestovná poistka
 • 15 programov vibrácií
 • Zaručené dosiahnutie orgazmu
 • Výhodná cena
 • Kvalitné prevedenie
 • Zariadenie vhodné pre začiatočníčky, ale aj pokročilé ženy
 • Stredná veľkosť pomôcky
Verča z ružového slona Vám predvedie silikónový vibrátor sassy aqaumarine.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme