test
ÚvodOstatnéAko vybrať správny vibrátor

Ako vybrať správny vibrátor

Prečo si kúpiť vibrátor?


S vibrátorom dostane váš sexuálny život nový rozmer. Či už chcete byť pár alebo single, zažijete nový rozmer sexuality. Najlepšie je mať viacero hračiek naraz a meniť ich podľa nálady. Môžete hrať inak! Vibrátory boli pôvodne vynájdené na zmiernenie hystérie u žien a blahodarné účinky majú aj dnes. Pred jej kúpou je potrebné si ujasniť hlavne to, čo od nej očakávate. Na vibratorium.sk nájdete, čo hľadáte.

Som žena a chcem si zaobstarať vibrátor

Vibrátory na bod G


Niektoré ženy sú zvyknuté žiť v orgazmických partnerstvách. Ale nemusíte to popierať! Stačí úplne spoznať svoje telo. Masturbácia je najlepší spôsob. Len tak zistíte, čo vás najviac vzrušuje. Pogúľajte prstami a zistite, ktorá časť vášho tela vám robí najväčšiu radosť – váš klitoris, vagína, bradavky alebo konečník?

Tip pre ženy: Najpredávanejší vibrátor čučoriedkového originálu (20 cm) sa vám bude páčiť → Vibrátor, použijete ho na stimuláciu všetkého vyššie uvedeného.


Klitoris alebo vagína?

Ako vybrať spávny vibrátor

Klitorisový vibrátor je bezpečný. Mnoho žien dosiahne orgazmus jednoducho stimuláciou klitorisu. Ak ste jedným z nich, Masážna hlava Tiny Wand II, AkuWand Head 2 + Tripod Handle alebo Womanizer Premium sú pre vás skvelými možnosťami. Vďaka týmto vibrátorom si užijete orgazmické výbuchy aj niekoľkokrát za sebou.

Malé percento žien dosiahne vaginálny orgazmus, ale vaginálna stimulácia má za následok väčší prietok krvi a intenzívnejší zážitok. Vyskúšajte vibrátor podobný mužskému penisu, ako je Blueberry Original (20 cm) alebo alternatívu k známemu pulzátoru penisu, ako je hands-free pulzátor Fun Factory Stronic Surf. Dievčatám alebo užším ženám sa budú páčiť tieto kúsky: Wavy Vibes Sexy Elephant alebo Pink Lover. Sú ideálne pre ženy, ktoré ešte nezažili hlboký vaginálny orgazmus a chcú si užiť príjemne vyčerpaný stav.

Obľúbené kúsky nájdete v eshope ruzovy slon.

Bod G

Bod G je spojený s vaginálnou stimuláciou a stimuláciou tohto bodu zažijete búrlivejší orgazmus. Skúste napríklad vibrátor so zakriveným tvarom. Perfektné by boli handsfree pulzátor Fun Factory Stronic Surf, tyrkysový diamantový vibrátor alebo silikónový vibrátor LELO Gigi II.

vákuový uspokojovač


Dvojitá alebo vákuová stimulácia dokáže zázraky
Najlepšou kombináciou pre ženy je však dvojitá stimulácia. Rotačné vibrátory alebo kontinuálne vibrátory sú skvelé. Toto sú naše osvedčené produkty: Pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion s hrbolčekmi, vibrátor s hrbolčekmi Chic Girl, vibrátor s hrbolčekmi Tiffany Dream, vibrátor s hrbolčekmi Baby Rabbit. Pomôžu vám objaviť váš bod G, dosiahnuť viacero orgazmov a prežiť vlny návykových orgazmov.

Vibrátor na prsníky

Svoje prsia môžete dráždiť aj vibrátorom, ktorý vám prsia dokonale vymasíruje. Stimulácia bradaviek je skvelým začiatkom, zahreje sa a potom sú klitoris a vagína viac prekrvené a pripravené na akúkoľvek akciu. Ideálny by bol napríklad Fun Factory Volta G5, prípadne by ste mohli skúsiť vysávač. Toto potešenie vám poskytne akákoľvek Womanizera.

análna oblasť

Stimuláciou konečníka ženy dosahujú intenzívnejšie orgazmy, niekedy až análne. Ak ste nezažili análny orgazmus, určite to stojí za vyskúšanie. Skvelý by bol užší vibrátor ako G-Vibe Prostate Massage Vibrator, ktorý sa ľahko zasúva do zadku. Tieto vibrátory používajú aj muži na masáž prostaty. Análne vibrátory nájdete TU.

párový vibrátor

Vibrátory


Vibrátory sú skvelé aj pre partnerský sex. Vibrátory We-Vibe Chorus Pair sú pre nás najlepšie. Výborne poslúži aj obojstranný vibrátor s diaľkovým ovládaním, s ktorým môžete experimentovať v rôznych polohách a vyvádzať psie kusy od intra až po vrchol. S trochou fantázie sa dá použiť takmer každý vibrátor vo dvojici. Môžete sa inšpirovať článkom 6 Sexuálne pózy s vibrátormi. Skúste meniť polohy, sadnite si, šplhajte, drepujte, kľaknite si na všetky 4 alebo vyskúšajte jogové pózy a robte si srandu z partnera na intímnej párty. Každé pohlavie bude iné a nezvyčajné.

Každý vibrátor je iný

Deluxe vibrátor:
Ak vám nezáleží na hĺbke peňaženky a chcete mať doma len luxus, značku a sofistikovaný vibrátor si zamilujete.

Masážny vibrátor:
Milovníci masáží radi siahnu napríklad po masážnom vibrátore alebo masážnej hlavici, môžu si dopriať masáž krku, hrudníka, stehien, zadku, podnebia či chodidiel.

Silikónový vibrátor:
Najmodernejší a najšetrnejší materiál na telo. Dobre sa udržiava a jeho povrchová úprava je hebká na dotyk. Silikónové vibrátory odporúčame aj ženám s citlivosťou slizníc alebo alergiami. Silikón je hyperalergénny, takže je ideálny pre každú ženu.

Pulzátor (pulzujúci vibrátor):
Preferujete iný druh stimulácie ako vibrácie alebo vákuum? Pulzátory sa sčítavajú ako mužský penis, takže budú najlepšou voľbou pre ženy, ktoré zažívajú vaginálny orgazmus. Zopár ich nájdeš tu:

Hands-free pulzátor Fun Factory Stronic Surf – menší s výrazným zárezom pre intenzívnu vaginálnu stimuláciu a vaginálny vstup
Fun Factory Bi Stronic Fusion Pulsator s výstupkami – pulzácia a vibrácie pre dvojitú stimuláciu vagíny a klitorisu.


vibračné motýle a vajíčka
Páry radi vibrujú vajíčkami. Najmä tie, ktoré sa používajú na diaľkové ovládanie. Dámy, vezmite ich napríklad na prechádzku alebo do kina a nechajte si ovládač pre partnera. Muži milujú dráždiť svoje partnerky, najmä na verejnosti. A čo v spálni? Ako predohra sú vajíčka úplne geniálne.

vibrujúci motýľ
Táto luxusná hračka stimuluje dve erotogénne zóny naraz, čo privedie k orgazmom takmer každej ženy. Motýle sa posúvajú vo vnútri a po klitorise. Navyše zvyčajne bezpečne drží v nohavičkách, takže ide o ideálnu pomôcku pri párovaní na také veci, ako sú hry vonku. Čo tak to vziať na nákup? Očarujúcejšie modely je možné ovládať aj pomocou mobilnej aplikácie.

Starostlivo si vyberte veľkosť. Na veľkosti záleží. Akú veľkosť vybrať?

Muži majú často tendenciu kupovať svojej partnerke väčšiu veľkosť, aby sa o nej nevedelo. To je ale často kameň úrazu. Ideálna veľkosť je 16-20 cm, čo je priemerná výška európskych mužov a Európanky vychádzajú. Pokiaľ ide o stimuláciu klitorisu alebo stimuláciu vaginálneho alebo análneho otvoru, potom je praktickejší jeden z týchto malých vibrátorov. Malé alebo stredne veľké ohybné vibrátory sú ideálne na stimuláciu bodu G.

Predchádzajúci článokSexshop Ružový slon
Ďalší článokVyberáme venušine guľôčky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme