ÚvodOstatnéVyberáme venušine guľôčky

Vyberáme venušine guľôčky

Čo sú venušine guličky?


Venušine guličky bývajú veľké 2,5 – 3 cm a sú spojené silikónom alebo šnúrkou. V každej jednotlivej guli je ďalšia menšia, ťažšia guľa, ktorá sa pri pohybe kýva a naráža na stenu väčšej gule. Táto akcia núti svaly panvového dna zostať nehybné, čím sa svaly posilňujú. To pomáha zlepšiť orgazmus, zlepšiť sexuálny život a priniesť mnoho zdravotných výhod v budúcnosti. Loptičky môžu byť jedna, dve, tri alebo viac. Niekedy je tretí ťažší ako ostatné, prípadne môžu dokonca silnejšie vibrovať a posilňovať panvové dno. Tie by vám však doma rozhodne nemali chýbať.

Venušine guličky – zdravotná pomôcka.


Venušine guličky vás nútia sťahovať svaly, ktoré nepoužívate. Takže ich pasívne posilňujete. To vám umožní stiahnuť penis vášho partnera, čo bude mať za následok intenzívnejší orgazmický zážitok pre obe strany. Silnejšie svaly panvového dna navyše dokážu predchádzať inkontinencii (štatisticky sa vyskytuje až u 20 % žien), pomáhajú zmierniť dysmenoreu a účinne znižujú bolesti chrbta a bolesti pri pohlavnom styku. Posilňovanie panvového dna sa oplatí.


Aké venušine guličky vybrať na začiatok?


Kde teda začať, získať malé alebo ešte väčšie venušine guličky? Ak ste stále žena bez loptičiek, začnite s menšími loptičkami, najlepšie dvoma. Napríklad Venušina nežná diamantová guľa – táto sada je pre vás ako stvorená hneď od začiatku. Poznámka – veľmi malé loptičky sa ťažko držia, ak nemáte spevnené svaly, takže stredná loptička vás lepšie podrží. Vyberte si také, ktoré nemajú veľa záhybov a výčnelkov, zo začiatku budú nepohodlné a menej vhodné na údržbu. V neposlednom rade si vyberte také, ktoré sa vám páčia na prvý pohľad, strávite s nimi veľa času, tak nech sa páči. Pokročilejšie ženy si už môžu vyberať z väčších i menších loptičiek, napríklad strieborných. Aj s váhou, aby ste zostali pokojní, môžete stále postupne zvyšovať stav svalov panvového dna.

Aký materiál si vybrať?

Venušine guličky feel silicone


Môžete si vybrať z rôznych materiálov. V súčasnosti je najbežnejší a najpoužívanejší silikón, nezostávajú tam zvyšky plastov, veľkej obľube sú aj kovové guľôčky, ktoré sú veľmi cool, keď sa už len vkladajú. Každý materiál má niečo do seba. Najprv odporúčame zvoliť silikón, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko sa udržiava. Pri nákupe je dobré kontrolovať aj hluk loptičiek, hoci naokolo nič nepočuť, občas chodia ženy s nepríjemným pocitom, že loptičky vo vnútri hučia.

Ako veľmi tiché guličky sa ukazujú napríklad Venušina gulička Velvet Trio alebo Venušina Feel Silicone gulička.


Bestsellery

Vybrali sme pre vás Venušine guličky, po ktorých je medzi našimi zákazníkmi nebývalý dopyt.

Feel silicone venušine guličky
Naše najpredávanejšie gule všetkých čias sú tieto ružové gule so srdiečkami. Sú vyrobené z príjemného silikónu a aj keď sú úplne tiché, počas pohybu si užijete silné vibrácie. Majú dobrú veľkosť a hmotnosť pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Okrem toho sú srdcové drážky vyrobené z plastu, takže ženy môžu silnejšie vnímať vibrácie.

Venušine guličky na diaľkové ovládanie
Áno, môžete ovládať aj guličky. Dokonca až do vzdialenosti 10 metrov. Desať minút ticho a citlivo vibrujú, potom sa samy vypnú. Sú ideálne pre pokročilejšie ženy, ktoré chcú spestriť vibrácie samotnej lopty. Slúžia aj ako dokonalá predzvesť postele. Dámy, dajte vodičovi partnera a uvidíte, čo sa stane.

Gentle diamond Set
Tieto loptičky majú jedinečný hladký a elegantný dizajn. Sú nenáročné na údržbu. Budete ohromení ich silnými a tichými vibráciami. Navyše v balení nájdete jednu loptičku, ideálnu pre úplné začiatočníčky, a dve kombinované loptičky pre mierne až pokročilé ženy. Sú tiež skvelé ako darček vďaka svojej diamantovej štruktúre.


Pokojne ich môžete nosiť aj do práce

Ako správne nosiť venušine guličky?
Spoľahnite sa na to a začnite stupňovať. Tréning panvového svalstva si môžete rozdeliť do troch mesiacov. Prvý mesiac noste najľahšiu loptičku, najlepšie jednu, každý deň aspoň 30 minút. V druhom mesiaci prejdite na dvojguľový variant. Ak skutočne cvičíte každý deň, po 6 až 8 týždňoch zažijete prvé príjemné zmeny – intenzívnejší a príjemnejší sex, pevnejšie svaly panvového dna. V treťom mesiaci sa nebojte siahnuť po kovovej loptičke a posunúť svoje hranice o kúsok ďalej. Skúste pridať aj nejakú ráznejšiu fyzickú aktivitu, aby ste loptu udržali vo vnútri. Napríklad beh alebo drepy. Čo tak chodiť po schodoch alebo skákať na trampolíne! Buď trpezlivý. Len pravidelné cvičenie môže zvýšiť citlivosť pošvy.

Vytiahnite loptu na cvičenie. Alebo sa napríklad len tak prejdite s partnerom. Možností je mnoho 🙂

Predchádzajúci článokAko vybrať správny vibrátor
Ďalší článokNatália : kapitola 1

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme