ÚvodOstatnéErotická hra Sexperimenty pre páry

Erotická hra Sexperimenty pre páry

Chcete si oživiť intímny život so svojím partnerom? V tom prípade si môžete zakúpiť nejakú zo sexuálnych pomôcok. Výborným riešením je však erotická Sexperimenty. Ide o originálnu hru, ktorá váš vzťah rozhodne oživí.

erotická hra sexperimenty

Odhoďte svoje zábrany

Ak chcete oživiť váš sexuálny vzťah, mali by ste odhodiť zábrany. Zaobstarajte si tak spoločenskú erotickú hru Sexperimenty, ktorá vás naučí využívať nové, dosiaľ neobjavené praktiky. Ak budete odvážnejší v tejto hre, otvoria sa vám nové dvere do sveta sexuálneho raja.

Sexperimenty a jej prevedenia

Mega erotická hra Sexperimenty má dva prevedenia. Prevedenie LIGHT zahŕňa ľahšiu verziu, možno najmä pre začiatočníkov. Slúžiť môže aj ako výborná predohra, vďaka ktorej dosiahnete ešte lepší sexuálny styk a vyvrcholenie ako kedykoľvek predtým.

Existuje aj ďalšia verzia HARD CORE, ktorá je určená pre tých viac odvážnejších. Ak túžite po odvážnych sexuálnych hrách, toto prevedenie je určené ako pre vás. Preto neváhajte začať aj rovno týmto prevedením. Rozhodne to neoľutujete.

Rôzne podoby pohlavného styku

Možno by ste neverili, no v skutočnosti existujú rôzne podoby sexu. To sa naučíte aj vďaka spoločenskej hre Sexperimenty. Každá verzia a prevedenie má vlastné karty. V hre nájdete veľké množstvo inšpirujúcich úloh, ktoré vás naučia novým praktikám. Tie môžete realizovať spolu s vaším partnerom.

Sexperimanty vás naučia byť odvážnejším pri sexuálnych hrátkach. Získate tak nové zážitky a skúsenosti, ktoré budú vo vašom sexuálnom živote na nezaplatenie. Nejde vždy totiž len o to, ako dlhý je daný sex. Dôležité je tiež to, ako veľmi je pestrý. Fantázia je v spoločenskej hre Sexperimenty skutočne rôznorodá a práve to si určite zamilujete!

Súčasťou je aj bonus

Pri tejto hre vás rozhodne prekvapí aj bonus v podobe sexuálneho pexesa. Ide o originálnu kartovú hru, na ktorej sú zobrazené najznámejšie sexuálne polohy, ale aj praktiky, ktoré ste možno doteraz ani nepoznali. Preto v rámci tejto jedinečnej spoločenskej hry neváhajte využiť aj erotickú kartovú hru, ktorá je ako bonus.

Prečo si zaobstarať erotickú hru Sexperimenty?

  • Spoločenská hra pre dvoch, ktorá oživí váš sexuálny život
  • Naučíte sa novým sexuálnym praktikám a vyskúšate množstvo nových polôh
  • Okoreníte si vzťah a vytvoríte medzi sebou silnejšie puto
  • V rámci hry je jednoduchý návod, ktorý pochopíte po prvom prečítaní
  • Môžete využiť aj bonus v podobe kartovej hry s názvom Sexeso
  • Prekvapí vás výhodná cena, ktorá sa rozhodne oplatí
  • erotická hra Sexperimenty je vhodná pre všetkých
  • K dispozícii máte dve prevedenia, jedno ľahšie a jedno ťažšie
  • Hru môžete využiť aj v rámci predohry

TIP: Ak by ste potrebovali k hre nejaký vibrátor s jeho výberom poradíme v článku aký vibrátor je najlepší

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme