test
ÚvodVibrátorypárový vibrátor APHOJOY WE-VI

párový vibrátor APHOJOY WE-VI

Na trhu dnes dostanete zakúpiť veľké množstvo vibrátorov. Niektoré sú určené individuálne pre ženy, no iné sú vhodné aj pre páry. Takýmto vibrátorom je aj model APHOJOY WE-VI, ktorý vyniká mnohými vlastnosťami. O tých si povieme v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

párový smart vibrátor pre páry fialový na diaľkové ovládanie

Moderné diaľkové ovládanie

Párový vibrátor APHOJOY WE-VI vás už pri prvom použití prekvapí jednoduchým ovládaním. To je, dokonca, na diaľkové ovládanie. Obom milencom tak poskytne veľkú dávku vzrušenia, a to v tých najviac intímnych chvíľach. Môžete si zahrať rôzne sexuálne hry, kedy môže vibrátor ovládať žena alebo muž. Vďaka diaľkovému ovládaniu si tak zabezpečíte skutočne vzrušujúce okamihy, plné lásky a nehy.

Spoločná intenzívna stimulácia

Vibrátor APHOJOY WE-VI je určený pre páry. Zabezpečí intenzívnu stimuláciu nielen klitorisu a bodu G u žien, ale aj penisu u mužov. Stimulácia je veľmi intenzívna a dokáže zabezpečiť aj rýchlejšie a silnejšie vyvrcholenie, a to u oboch partnerov. Ak chcete vaše sexuálne hrátky povýšiť na iný level, neváhajte si zaobstarať tento jedinečný vibrátor pre dvoch.

Vyrobený z kvalitných materiálov

Párový vibrátor APHOJOY WE-VI je vyrobený z vysoko kvalitného lekárskeho silikónu. Tento materiál je testovaný a prvotriedny. Na dotyk veľmi jemný a hebký, čo zabezpečí aj pohodlné používanie. Okrem iného, tento párový vibrátor je vybavený aj vysokou vodotesnosťou, takže ho so svojou polovičkou môžete vyskúšať aj pod vodou. Zažijete tak veľkú dávku vzrušenia, a to len vďaka tejto jedinečne sexuálnej pomôcke. Ak chcete použiť lubrikant, odporúčame ten, ktorý je na vodnej báze.

3 rýchlosti vibrácií

Na párovom vibrátore APHOJOY WE-VI nájdete tri rýchlosti vibrácií a až neuveriteľných sedem stupňov eskalácií. Presný návod na ovládanie tohto vibrátora nájdete vždy pri produkte. Nemusíte sa však ničoho obávať. Nie je to nič zložité, čo by ste sami nezvládli. Okrem iného, párový vibrátor sa nabíja pomocou magnetického USB kábla. Bez nabitia vám vibrátor vydrží približne 60 minút.

Základné parametre:

 • Materiál: silikón, ABS plast
 • Rozmery: dĺžka – 6,7 cm, priemer – 2,5 cm, dĺžka stimulátora – 9,5 cm, priemer stimulátora – 3,2 cm
 • Vodotesnosť: áno
 • Vibrácie: áno
 • Farba: fialová
 • Pohon: vibrátor – Li-on batéria, ovládač – 12V ovládač
 • Odporúčame kombinovať s lubrikačnými gélmi na vodnej báze

Prečo si zaobstarať párový vibrátor APHOJOY WE-VI?

 • Zabezpečí vám a vášmu partnerovi intenzívnu stimuláciu
 • Stimulácia klitorisu, bodu G a penisu
 • Koniec vibrátora je ohybný a flexibilný
 • Nabíjanie je pomocou magnetického USB kábla
 • Ovládanie pomocou diaľkového ovládača
 • Tri stupne vibrácií a sedem režimov eskalácie

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme