asd
ÚvodVibrátoryAko vybrať ten správny vibrátor + obľúbený model

Ako vybrať ten správny vibrátor + obľúbený model

Vybrať ten správny vibrátor nemusí byť vôbec jednoduché. Povedzme si na rovinu, na trhu existuje tak veľké množstvo rôznych vibrátorov, že sa vyberá len veľmi ťažko. Na to sme tu však my. Poradíme vám, podľa čoho by ste si mali vybrať ten správny vibrátor pre vás!

Zamerajte sa na tvar

V prvom rade by ste sa určite mali zamerať na tvar vibrátora. Je to veľmi dôležitý parameter, ktorý je potrebné dobre zvážiť. Ženy totiž veľmi dobre vedia, že na veľkosti a tvare veľmi záleží. Základom je tak dobre vedieť, aký tvar vášmu telu robí najlepšie.

Môže ísť o hladký alebo taký, ktorý bude dráždiť napríklad aj anál či klitoris. Samozrejme, v súčasnosti nájdete aj vibrátory, ktoré slúžia na stimuláciu bodu G. Preto sa pri výbere dobre zamerajte na zahnutie a tvar vibrátora.

Cieľ stimulácie

S predchádzajúcim parametrom môžeme rovno naviazať na to, čo konkrétne chcete stimulovať. Môžete si totiž dopriať stimuláciu klitorisu, ale zároveň aj análu či bodu G. Ten je pre mnohé ženy dosiaľ neznámy, no niektorým pomohol práve vibrátor k tomu, aby tento bod našli. Okrem iného, množstvo vibrátorov nie je len do konečníka, ale aj do vagíny. Ak si chcete vybrať, určite by ste mali skúsiť oba typy vibrátora.

Náš tip: You2Toys Pink Leaf

pink leaf vibrator s ramenom na klitoris

Či už ste v tejto oblasti čerstvá začiatočníčka alebo už máte aké také skúsenosti, vibrátor You2Toys Pink Leaf je to pravé riešenie pre vás! Obsahuje rameno na klitoris, ktorý zároveň aj stimuluje. Každá žena sa tak pri použití dostane do orgazmického raja, navyše za skvelú cenu.

Vibrátor je vyrobený z hodvábneho a mäkkého silikónu. Tento materiál je veľmi výhodný, pretože nedráždi pokožku. Ak si zakúpite tento jedinečný produkt, máte vyhraté. Nastaviť si totiž môžete rôzne stupne vibrácií, ktoré rozochvejú všetky vaše nervové zakončenia.

Sexpertky z ružoveho slona Vám tiež ochotne poradia TU

Vibrátor pre vás či aj pre partnera?

Množstvo vibrátorov sa v dnešnej dobe vyrába tak, aby boli vhodné aj pre partnera – párové vibrátory. Túto sexuálnu hračku tak budete môcť použiť počas sexuálnych hrátok s vaším partnerom, ktorého to zaručene poteší.

Zaobstarať si tak môžete vibrátor, ktorý nebude pripomínať penis. Bude tak príťažlivý aj pre vašu polovičku, pretože mu pomocou takéhoto vibrátora môžete spraviť napríklad masáž prostaty. Samozrejme, zahrať sa s ním môže aj váš partner tak, že vám spraví potešenie, a to podľa jeho predstáv.

Na cenu nepozerajte

Aj napriek tomu, že množstvo ľudí má v dnešnej dobe tendenciu pozerať len na cenu, radšej investujte viac. Dnes však nie je nič prekvapivé, že na internete nájdete skutočne kvalitné produkty vo výhodných cenách. Preto sa zamerajte na materiál a účel. Na základe toho sa vám aj uľahčí výber zo širokého spektra týchto produktov.

Odporúčame preštudovať stránky vybratory.sk a womanizery.sk , kde nájdete tie pravé hračky do nočného stolíka.

Sex toys photo created by freepik – www.freepik.com

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme