asd
ÚvodStimulátoryStimulátor klitorisu DAME PRODUCTS

Stimulátor klitorisu DAME PRODUCTS

Chcete oživiť svoj sexuálny život, no neviete, ako na to? V tom prípade by ste mali popremýšľať nad kúpou sexuálnej pomôcky. Pre dámy je vhodný napríklad vibrátor alebo stimulátor klitorisu. Práve o tom si povieme v tomto článku niečo viac.

stimulator klitorisu dome

Vychutnajte si intenzívne orgazmy

Nič nie je viac, ako dokonalý orgazmus. Ten však dosiahne len určité percento žien. Ak túžite po zaručenom orgazme, výborným riešením je stimulátor klitorisu Dame Products POM FLEXIBLE. Vyrobený je v elegantnej vínovej farbe a rozhodne si ho zamilujete už hneď po prvom použití. Vyniká v mnohých smeroch a má vlastnosti, ktoré nájdete len u máloktorej sexuálnej hračky.

TIP: ak uvažujete nad stimulátorom na klitoris a neviete, či to bude práve pre Vás, odporúčame vyskúšať si to na tejto lacnej variante – safisfyer one night stand

Zamatovo jemný silikón

Medzi najväčšie benefity stimulátora klitorisu Dame Products POM FLEXIBLE patrí najmä materiál, z ktorého je vyrobený. Ide o zamatovo jemný silikón, ktorý patrí medzi prvotriedne a zároveň aj lekárske materiály. To znamená, že vám nehrozí žiadna alergická reakcia alebo podráždenie. Je to veľmi jemný a hladký materiál, ktorý si zamilujete už po prvom použití.

Ergonomické zakrivenie

Stimulátor klitorisu Dame Products POM FLEXIBLE sa vyznačuje aj ergonomicky zakriveným telom, ktoré vám zabezpečí dosiahnutie skutočne intenzívneho orgazmu. Táto sexuálna pomôcka má jedinečnú stimulačnú hranu a presnosť, ktorá mieri práve na všetky erotogénne miesta. Tým je napríklad aj klitoris.

Extra výkonný motor

Poteší vás zaručene extra výkonný motor a tichý chod. Nebudú vás tak počuť žiadny susedia ani nikto iný. Svoje pokušenie si môžete vychutnať v tichosti. Zamilujete si rozhodne aj hlboké a dunivé vibrácie, ktoré vám navodia jedinečné pocity vo vašom lone. Neváhajte si tak vybrať až z piatich vibračných stupňov a pulzačných rytmov, ktoré fungujú naplno.

Rozhodne si zamilujete aj jednoduché ovládanie a ďalšie funkcie. Vyniká napríklad aj zámkom tlačidiel, ktorý je určený na bezpečnostné uzatvorenie napríklad počas cestovania. Okrem iného, stimulátor klitorisu Dame Products POM FLEXIBLE je aj vodotesný a môžete ho vyskúšať aj pod vodou.

Základné parametre:

 • Materiál: silikón, ABS plast
 • Rozmery: dĺžka – 8,2 cm, šírka – 5,5 cm, hĺbka – 2,7 cm
 • Pohon: Li-on batéria, ktorá je dobíjateľná
 • Odporúčame použiť lubrikačné gély na vodnej báze

Prečo si zaobstarať stimulátor klitorisu Dame Products POM FLEXIBLE?

 • Erotická pomôcka s elegantným dizajnom
 • Jemný a hladký materiál, ktorý je vhodný aj pre alergikov
 • 5 intenzít sily pre každú vibráciu
 • Zaručený intenzívny orgazmus
 • Jednoduchá údržba a dobíjanie
 • Dobíjanie prostredníctvom magnetického USB kábla
 • Zámok tlačidiel, ktorý sa využíva počas cestovania
 • Vodotesný stimulátor pre hrátky vo vani alebo v sprche

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme