test

Natália : kapitola 1

Život obyčajného dievčaťa sa skladá z rôznych momentov. Ranná káva, pozdrav slnku v prenajatej garsónke, cesta do práce, pracovný deň, jemný príjemný podvečer cestou pomedzi stromy, seriál, spánok. Momenty, ktoré sa opakujú donekonečna. Za svoj život som vďačná, pretože toto je môj život cez deň. Momenty svetla plné pozdravov známym, nákupov potravín a nevinných káv s kolegami. Čo sa však deje v tieni? Presne tie veci, ktoré sýtia temnú stránku každej ženy.

V jeden letný piatok ráno som sa obzerala v zrkadle. Cítila som sa mimoriadne sebavedomo a pripravená na tento deň. Vošla som do sprchového kúta a mydlila si svoje mladé a pevné telo. Prsia mám síce menšie, ale o to pevnejšie. Zišla som si špongiou medzi nohy a dôkladne sa umyla v tých najintímnejších partiách, ktoré posievali jemné, ryšavé chĺpky. Pokračovala som po mliečnobielych nohách až k chodidlám, ktoré som si dôkladne pripravila a rozmaznala olejom. Pustila som vodu znovu s nepríjemným zistením, že som ju omylom zadkom pri zohnutí preladila na studený prúd. Studený prúd mi schladil moje hnedé bradavky a víťazoslávne postavil do priestoru. Rýchlo baliac svoju husiu kožu do uteráku som vyšla zo sprchy a nahá sa natiahla pri okne smerom k slnku, ktoré mi zvýraznilo krivky a presušilo vlasy. Bol to môj obľúbený rituál odvtedy, čo som sa do tejto štvrti nasťahovala. A že práve v tej chvíli pracovali robotníci na lešení mi vôbec nevadilo. Ranná erekcia u nich bola silnejšia ako ranná káva a cigareta.

V práci som sa nepokojne mrvila na stoličke. Okrem toho, že bol piatok a bola som už nedočkavá spontánneho večera, bolo mi teplo. Nepomáhal tomu ani fakt, že som na sebe mala letné šaty a iba nohavičky. Nechcela som zvádzať všetkých naokolo, ako by sa mohlo zdať. Bolo mi skutočne teplo a chcela som sa cítiť sama pred sebou sexy. Postavila som sa s víziou čerstvo namletej kávy a namierila som si to do kuchynky. Cestu mi však skrížil on.

„Pani kolegyňa, mohol by som Vás poprosiť taktiež o kávu?“ opýtal sa. Zamračila som sa.

„Poprosiť môžete, ale urobiť si ju budete musieť sám,“ odvetila som mu, ignorujúc jeho požiadavku. Trochu sme flirtovali a trochu som bola na neho aj drzá. Niekto to preferuje, niekto nenávidí – ja som túto hru milovala. Hra, v ktorej každý pozná svoju cenu, nehľadiac na pohlavie. I keď, pravdupovediac, kolega Martin bol fešák a neraz som rozmýšľala, aké veľké je jeho pohlavie.

„Keby ste neboli tak netýkavá a dala sa pozvať na večeru, možno by sme si to nemuseli robiť sám ani jeden,“ vzdychol a odišiel. Začala som sa smiať. Tento chlap vedel, ako mi dobre oponovať.

Cestou domov som sa zastavila v potravinách a precenila som možnosti. Sotva som sa dopechorila ku vchodovým dverám, ako naschvál mi spadli kľúče medzi mreže pri paneláku. Čo iné zostáva, na kolená a loviť. Vďakabohu, že som si aspoň dala nohavičky. Keď som ich konečne vylovila, zaplavil ma tieň. Ako oznam, že profesionálna časť skončila, čaká nás tá zábavná. Bol to muž, do pol pása nahý a potetovaný. Mladý chalan z workoutového ihriska.

„Slečna, dobrý deň, pomôžem vám? Vidím ,že sa trápite,“ milo a slušne ma oslovil. Jeho svaly boli posiate kvapkami potu , žily na predlaktiach mal navreté, chrbát široký a vyrysovaný. Ideálny kandidát na dnešný, rozmarný večer. Zadýchane som mu naznačila, že áno môže. Bez problémov mi nákup vyniesol na vrchné poschodie , poďakovala som mu a chystal sa na odchod. Oči mu zablúdili na moje stvrdnuté bradavky.

„Svedčí Vám to,“ povedal nesmelo. Bol mladý a možno aj neskúsený. Túto ideu o svojej neskúsenosti mi rozbil v momente, keď ma oprel o stenu a zovrel mi kozy v jeho mocných rukách. Kto mlčí, svedčí a mlčati zlato a to tu platilo dvojnásobne. Zbytočné slová sme vymenili za vzdychy. Keď mi narazil svojim stoporeným penisom o vnútornú stranu stehna, som naše mlčanie prelomila.

„Podľa mojich pravidiel,“ oznámila som. Neprotestoval a to sa mi páčilo. Prevrátila som ho pod seba a zliezla som mu rovno k penisu, bez okolkov. Mal ho hrubý, žilnatý a dlhý tak akurát. Prešla som mu prstami po celej dĺžke a pobozkala ho do ochlpenia nad ním a robila som všetko tak, aby som sa vyhla kontaktu úst a jeho žaluďu. Privádzala som ho do šialenstva, keď som ten jeho krásny, výstavný kus honila len do polovice a druhou rukou mu masírovala gule.

„Ja sa asi.. spravím… Prosím, moc prosím, saj ho, prosím, prosím,“ skučal mladý, potetovaný, naoko dominantný muž. Splnila som mu želanie, ale nie tak ako chcel. Prisala som sa mu na bradavku a zahryzla, trúc sa o jeho žilnatý penis.

„Ako sa povie?“ zašepkala som mu do ucha.

„Prosím,“ zavzdychal.

„Prosím, čo?“ nadvihla som obočie a naďalej sa otierala.

„Prosím, chcem aby si sa na mňa posadila a ošukala ma, prosím, už to nevydržím, nemôžem, prosím, pozri sa aký je navretý, ako kameň, urobím ti to ako chceš, ale prosím, dotkni sa ho poriadne,“ zúfalo zaskučal. A ja som mu naplnila jeho želanie. Zo zásuvky som vytiahla kondóm a citlivo mu ho nasadila. Bez gumy nešukám. A rozhodne nie s instantnou známosťou. Zadívala som sa mu do očí a konečne mu sadla na penis a začala jazdiť. Jeho krásny, mladý kokot ma vypĺňal až po okraj, tvrdý ako kameň. Prirážali sme vášnivo proti sebe, kým som si nezačala dráždiť klitoris. Zamestnaná svojou rozkošou som prestala vnímať, že ma začal šukať odspodu, absolútne som sa stratila vo víre, keď ma otočil na štyri a začal šukať tvárou dolu vo vankúšoch. Pritlačil mi stehná takmer k sebe a priložil svoju dlaň na moju. Bože. Ten mladý, skúsený zajac ma spravil. Sprevádzaný mojim výkrikom sa spravil aj on. Presne toto som potrebovala – akciu a satisfakciu. Zdvihol ma tými jeho veľkými rukami za trup a posadil sa so mnou.

„Bolo to skvelé, ďakujem. Ani som nečakal, že sa mi tak pošťastí, ako dnes pri tebe,“

„Robíš to často?“ spýtala som sa ho nezúčastnene. Bol krásny, mladý, statný, potetovaný, polodlhé vlasy nosil v drdole. Nebolo pochýb, že to bol kurevník, mohol si vyberať a myslím, že som nebola na tento víkend jediná. Len také predjedlo na víkend, možno aperitív.

„A vieš, že ani nie? Myslel som to akože.. teba. Vieš, chodím tu cvičiť už dlho a konečne som dostal šancu. Že to zájde až tak ďaleko som vážne nečakal.. Chodím trénovať, som reprezentant na fakulte.“

„Fakulte? Pracuješ na fakulte?“ spýtala som sa v nádeji, že to nie je študent. Bol.

„Študujem posledný rok.. A len tak mimochodom, smiem sa u teba osprchovať? Už nebudem dlho, sľubujem,“ uškrnul sa a zdvihol sa a zamieril do sprchy. Neprotestovala som a zamierila za ním. V sprche okamžite padol na kolená a zaryl sa mi jazykom medzi pysky. Mieril si to rovno do vagíny, nestihla som ani zdychnúť. Mykla som sa a naskočila mi husia koža vzrušením. Pridržal ma za stehná.

„Ale no, ale no, stoj, snáď si nemyslíš, že neochutnám tvoje šťavy po orgazme. Tak, pekne stoj,“ otvoril mi prstami jemne dierku a vošiel do mňa dvomi prstami. Samozrejme, že som bola pripravená, ten mladý zajac ma veľmi vzrušoval tým, aký bol drzý a sexy zároveň. Zahýňajúc prsty vo mne mi popritom dráždil klitoris. Bola som celá preč a tesne pred orgazmom. Prestal!

„Ale ale, nespomínaš si ako si to odopierala ty mne? Teraz pekne popros ty,“ jemne ma ponížil. Zmrd.

„Prosím, veľmi prosím, dokonči ma, prosím. Chcem cítiť tvoj pulzujúci kokot v sebe,“ zaškrbalo mnou. Uškrnul, otočil ma smerom k stene a ošukal na špičkách, po stojačky. Urobila som sa. A potom znovu. Pred tretím orgazmom ho vytiahol a ostriekal mi chrbát. Trúfalý.

Keď som prišla k sebe, už bol na odchode. Spýtal sa ma, či by sa mohol zastaviť aj nabudúce po tréningu. Môžeš to skúsiť, ale neviem, či ti odpoviem v ten moment kladne, odvetila som mu a zatvorila som po ňom dvere. Mokrá škvrna na prestieradle na posteli ma vzrušila znovu. Zavibroval mi mobil. Bol to môj dnešný flirt a kolega.

„Má dnes slečna čas na večeru? Pozývam.“

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať. Preventívne som si to urobila ešte raz, aby sa kolega nenazdával, že som po ňom bola roztúžená na nevydržanie. Túto známosť si vychutnám. Čaká ma ešte dobrodružný víkend.


Predchádzajúci článokVyberáme venušine guľôčky
Ďalší článokNatália : kapitola 2

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie príbehy

Pani profesorka : 3.diel

Deň som strávil prednáškami a síce som sa pokúsil u Lindy zastaviť, ale odbila ma, že nemá čas. Chvíľu som si aj chcel myslieť, že jej...

Natália kapitola 7 – You want it darker

Liana ma čakala pred klubom. Nenapísala mi kde, proste poslala lokalitu. Klub Metro – veľa hodnotení, väčšinou pozitívnych, normálny podzemný klub takmer v centre mesta,...

Natália : kapitola 6

„Mali by sme to skončiť,“ prehovorila som do ticha uprostred scény. Atmosféra ochladla, vosk padol na zem. Neviem čo ma to napadlo. To vypätie,...

Vyberáme